czubulus

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About czubulus

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi 4a
 1. czubulus

  Aktualizacja

  Witam. Mam na pokładzie android 6.0.1 MMB29M wersja miui: MIUI 8.6 by xiaomi.eu 7.6.10 (rozwojowa) i twrp Pytanie moje jest takie czy mogę zrobić update do wyższego androida i miui ? Jeśli tak to jaki soft, i jak go wgrać ?
 2. Witam. Posiadam Redmi Note 3 ostatnio został zaktualizowany do 9.2.2.0 Stable LHNCNK Odblokowałem bootloader i zamierzam wgrać twrp i miuiPolska. Tylko które ? Konkretne linki ułatwia mi zadanie. Dziękuje za pomoc.
 3. @up Dziękuję już wszystko rozumiem. Musze czekać jeszcze 60h na odblokowanie. Opcje wszystkie zaznaczone. Pliki pobrane tak że czekam A recovery to cofface_recovery_redmi4 instalować ? Czy jest jakieś nowsze ?
 4. @up Po zapoznaniu się z tym tutkiem trochę mnie ruszyło. I chcę mieć pewność pozbycia się niechcianego oprogramowania. I nie wiem czy instalować czy nie ? dev czy global czy zostawić tak jak jest.
 5. Zostałem posiadaczem 4A czekam na odblokowanie bootloadera. Posiadam pewnie doświadczenie nie koniecznie z xiaomi. I dla tego mam kilka pytań bo nie wszytko jest dla mnie jeszcze jasne i klarowne. Mam 8.5 Global stabilna 8.5.1.0 (MCCMIED) I teraz pytania. 1. Czy na niego mogę wgrać miuiPolska ? 2. Czy mam wgrać Chine dev i na niego miuiPolska ? 3. Czy Jest jakieś specjalne SU pod miui ?