Jump to content

filipsowka

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by filipsowka

  1. Telefon zakupiony z Chin więc w gwarancję nie mam ochoty się bawić, ale to raczej nie jest problem sprzętu, bo tak jak pisałem na starszej wersji systemu działa (stable 10.2.2, ewentualnie dev z początku roku).
  2. https://vimeo.com/339424140 https://vimeo.com/339424343 Tak, jest to zrobione. Nagrałem 2 filmiki jak to wygląda, najczęściej dzieje się tak jak na pierwszym, czasami tak jak na drugim. Dzieje się tak po każdym wyjściu na dłużej niż kilka sekund z aplikacji odtwarzającej dźwięk, potem trzeba restartować bluetootha (tak jak na filmiku, dopiero po ponownym połączeniu), czasem nawet trzeba ponownie sparować słuchawki bo nic nie pomaga albo same się "odparowują".
  3. Zainstalowałem wersję stable MIUI i problem zniknął. Jeśli w którejś wersji dev problem zostanie naprawiony to proszę o informację Witam ponownie, zainstalowałem wczoraj aktualizację wersji stable 10.3.3 i problem znowu się pojawił... Mogę liczyć na rozwiązanie tego?
  4. Po połączeniu telefonu ze słuchawkami Bluetooth urządzenie po uruchomieniu dźwięku rozłącza się. Pomaga wyłączenie na jakiś czas i ponowne włączenie Bluetootha, ale niestety nie na długo. Wystarczy zatrzymać odtwarzanie dźwięku na chwilę i słuchawki się rozłączają. Nie wiem czy to ma znaczenie ale model słuchawek to Sony WH CH-500. Testowałem też na Panasonicach - to samo. Korzystam z systemu miuipolska w wersji tygodniowej (9.1.24), ale problem pojawił się we wcześniejszej wersji, prawdopodobnie na początku roku (wcześniej ze słuchawkami JBL nie było problemu). [aktualizacja] Obecnie korzystam z wersji stable 10.3.3 i problem znowu wystepuję. W stable 10.2.2 nie było problemu. Telefon: Xiaomi Mi 8 Z góry dziękuję wszystkim za zainteresowanie
×
×
  • Create New...