Przy okazji że jest to mój pierwszy post, chciałbym wszystkich powitać. Zamierzam kupić Xiaomi Redmi 4X (złoty) a że ceny w znanych sklepach to szczyt absurdu to postanowiłem zakupić telefon w jednym z tych "mniej znanych". Znajdując w sieci 4 sklepy które oferują ten telefon w dobrej cenie, chciałbym się do Was (jako ekspertów w tej dziedzinie) zwrócić o doradzenie w którym ze sklepów poniżej, zakup Redmi 4X jest "najpewniejszy".
Sklepy które wzbudziły moje zainteresowanie:
Sferis - najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich, niestety nie podlinkuję oferty jednak podobno mają mieć dostawę w przyszłym tygodniu,
proline
pcprojekt
siglo
Każdy posiada (jakąś) gwarancję na 24 miesiące, podobno każdy ze sklepów oferuje telefon obsługujący LTE B20 (800MHz), wygląda na to też że w każdym (może) znajduje się ładowarka z europejską wtyczką (bez przejściówek) i każdy sklep zapewnia że telefon posiada Globala który będzie można aktualizować OTA. Jednak to są tylko zapewnienia z opisów.
Czy ktoś z Was - forumowiczów kupował telefon w jednym z tych sklepów? Czy też niektóre opisy różnią się od rzeczywistego stanu telefonu? Które sklepy (z wyżej wymienionych) jesteście w stanie polecić lub radzicie trzymać się z daleka?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam