Toster94

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Toster94

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 1S
 1. Faktycznie pomogło Dzięki. Tylko trochę kiepsko że nie mogę korzystać z jednej funkcji telefonu z powodu jakiegoś bugu.
 2. Wszystko oryginalne, podobne zjawisko ma miejsce także pod obciążeniem (wystarczy czasem trochę neta i youtube przy zasięgu 4G). Bardzo utrudnia to korzystanie z nawigacji w telefonie, bo w aucie nie ma opcji żebym do czegokolwiek podłączył telefon :/ MIUI najnowsze, 6.2.18, telefon miesiąc temu dostał w prezencie kompletne czyszczenie.
 3. Witam, od kliku miesięcy jestem posiadaczem Mi4C, który czasem zachowuje się trochę "dziwnie". Gdy jest bardziej obciążony lub podczas ładowania oryginalną ładowarką zdarza mu się w sposób niekontrolowany "wycofywać" z aplikacji, np. mam włączonego Facebooka, piszę komentarz pod jakimś postem, podłączam telefon do ładowania i w ciągu kilku sekund telefon zamyka mi najpierw klawiaturę, potem wychodzi z pisania komentarza, itd. Przeglądam to forum od jakiegoś czasu, jednak nie zauważyłem żeby ktoś żalił się na podobny problem.
 4. Witam serdecznie! Od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 1S i niestety trafiła mi się sztuka z dziwną wadą. Ekran czasem po zablokowaniu (obojętnie czy samoistnym czy takim wymuszonym przyciskiem blokady) przestaje działać, a właściwie wyświetlać cokolwiek, bo dotyk działa, Mogę zatem odblokować telefon przyciskiem, potem przesunąć palcem i jest odblokowany (czuć wibracje i słychać dźwięk taki jak przy odblokowywaniu). Co jeszcze ciekawsze, gdy ktoś np dzwoni ekran również nie reaguje (od czasu do czasu tylko działa normalnie), ale da się odebrać, jeśli się wie gdzie przesunąć palcem. Wgrywałem już różne wersje MIUI, od tych z oficjalnej strony MIUI, na polskiej stronie kończąc i wciąż ta sama dolegliwość. Zmieniałem już recovery na CWM, robiłem full wipe, wgrywałem ROMy z poziomu telefonu i wciąż nic. Czy ktoś spotkał się z taką dolegliwością? Czy ktoś ma pomysł co zrobić? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam