jasiuytpolska

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About jasiuytpolska

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zakupiłem ostatnio z oficjalnej polskiej dystrybucji xiaomi a8, dostałem go wczoraj, wszystko działało dobrze, ale dzisiaj zaczęły mi zcrashować niektóre aplikacje przy otwieraniu, nie da się ich włączyć, restart nie pomagał, wywala z komunikatem " Process X przestał działać", w logach takiego błędu(przykładowo z aplikacji dzwonienia, tej standardowej): "Telefon(to jest aplikacja) wciąż przestaje działać" W podsumowaniu mam to: Chciałbym obejść się bez formatu urządzenia.
 2. Temat do zamknięcia, pobrałem zewnętrzną aplikacje która pozwoliła mi wewalić fonty, niestety wywalało błąd że motywy zewnętrzne nie są wspierane więc wybrałem " Default " I wszystko działa jak powinno.
 3. Tylko nie moge znaleźć żadnej innej czcionki zpolskimi znakami. I nawet jak pobrałbym to nie wiedziałbym jak zainstalować tak troszke ;/ więc mógłby ktoś wytłumaczyć? Edit: najlepsze jest to że mam tylko motywy,dzwonki, tapety nic więcej.. najnowsza aktualizacja jest.
 4. Witam, pobrałem sobie czcionke z motywów i problem jest taki, nie pasuje mi ta czcionka bo nie ma polskich znaków i sa kwadraciki, w motywach żadnej z polskimi znakami nie ma, i teraz nie wiem jak usunąć tą co jest teraz, bo niby powinien być przycisk usuń a jest tylko zastosuj ciągle i nie wiem co zrobić bo wkurza mnie to że wszędzie widze kwadraty. Jakby ktoś mógł to poprosze o informacje na temat jak usunąc tą czcionke io gdzie znajde czcionki zpolskimi znakami bez bawienia się w coś bo to wkurza. Dziękuje z góry. Xiaomi redmi 4a.