kopczas

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kopczas

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  narazie meizu mx4pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, że to działa, u mnie wystarczyło uruchomić ponownie telefon. Jak wygląda strona "stan odblokowania Mi" po kliknięciu "dodaj konto i urządzenie"? Kliknąłem, dodało urządzenie, ale mogę sobie dalej w to klikać bo przycisk jest aktywny. Coś jest nie tak czy to normalne?
 2. Próbuję dodać telefon do konta, wyświetla mi info żebym podłączył się do sieci i spróbował jeszcze raz. Net jest więc to dziwne.
 3. OOOKKKK, rzecz w tym, że od początku przenosiło mnie do miunlocka zanim wysłałem zapytanie, a nawet zanim miałem telefon.
 4. Ponad miesiąc temu napisałem prośbę o odblokowanie. Nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Jak sprawdzić czy odp była pozytywna (bądź negatywna)?
 5. @majdan12 Dzięki. Problem w tym, że telefon leci z Chin, utknąłem na pozwoleniu na odblokowanie tutaj http://www.miui.com/unlock/index_en.html .
 6. Witam. Pierwsze chwile w świecie Miui i już mam problem. Próbuje wypełnić formularz odblokowujący, ale serwis miui twierdzi, że podaję złe imię ( Please input correct name ). Wpisywałem nazwisko z polskim znakiem, i bez. Zawsze jest to samo. O co chodzi ?