Jump to content

Tominjo

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tominjo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ja mam od goldiego ten telefon i tam był jakiś stary global, żaden chińczyk. Wgrałem miui Polska, roota i lata jak zły.
 2. Mam chęć to przetestować. A jak to usunąć w razie co? Albo powrócić do poprzednich ustawień?
 3. dordzio ponoć posiada QC 2.0 choć sam nie mam jak sprawdzić, ale to też trzeba mieć oczywiście odpowiednią ładowarkę. Cisnę zwykłą 2A. Ładowarka co daje goldway to jest shit nad shitami.
 4. Nie ma stable i pewnie jeszcze potrwa zanim do tego dojdzie, ale ja nie widzę rażących błędów póki co. Przynajmniej na Mi4.
 5. Miui v9 chodzi spoko także raczej nie ma co wracać do 8. A nawiasem skoro to ogólny temat to telefony od Goldwaya warto zamawiać, nic nie naliczają. Właśnie mi przyszedł Mi4 bez vatu i cła. Paczka idzie do UK, potem jest przepakowywana i do PL :D:) DHLem oczywiście.
 6. Ale jest na Mi4? Bo widzę tylko na Mi4c i Mi4s.
 7. Planuję zakup Mi4 od hong kong goldway. Vat naliczają? Ktoś zamawiał od nich albo coś wie?
 8. Witam. W miui 8 są jakieś opcje smsów? Da się ustawić by każdy sms miał swoją datę i godzinę wysłania\otrzymania? Teraz jakoś tylko niektóre mam datowane.
 9. Kupiłem nówkę Mi4. Jasność na połowie, trochę dzwonienia, głównie smsy, coś tam internet i nawet 3 dni dobija. Przez noc na czuwaniu zjedzie 1% albo i nie.
 10. A jakaś to różnica jest? Mi root jest potrzebny do wywalenia paru jeszcze śmieci i ewentualnie wgraniu aplikacji które roota wymagają.
 11. Dobra to mam jakąś jasność. To teraz ostatnie. TWRP ściągam do wersji cancro? I czy super su dowolna wersja może być? A i czy update'y po wgraniu roota będę mógł ściągać?
 12. Wolałbym bez ryzyka wiedzieć czy da się tym wgrać nie chcę uwalić 1 dniowego telefonu ;p
 13. Witam. Kupiłem Mi4 z miui 8. Dokładnie wersja 8.3 i chcę wgrać roota. Aby to zrobić muszę wgrać koniecznie twrp? Czy tym standardowym recovery od xiaomi można wgrać super su?
×
×
 • Create New...