Od duch dni borykam się z problemem, wyświetla mi się powiadomienie że Serwer multimediów pracuje w tle i moze powodować krótsze działanie baterii, daje optymalizuje ale to nie przynosi skutku. Bateria strasznie szybko leci za godzinę potrafi paręnaście procent uciec. Mój telefon to Mi5 na najnowszym romie Eu. Już robiłem full wipe. Instalowałem wcześniejszą kompilacje, co nie przyniosło efektu. Zauważyłem że najczęściej ten komunikat wyświetla się po uruchomieniu wbudowanego menadżera plików. A wszystko zaczęło się od tego że chciałem skopiować jakiś plik na telefon, co się niestety nie udało. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka