Jump to content

Rastamaniana

Użytkownicy
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rastamaniana's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki Ci śliczne za zamknięcie wątku.

  Niestety, wyszukiwanie po wielu różnych kluczach (uwierz, zrobione przed napisaniem posta) nie przywołuje żadnych wartościowych odpowiedzi (ale zapewne to po prostu kiepska wyszukiwarka...). Może zamiast wklejać "Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum." lepiłbyś link do właściwego, wartościowego w treści i omawiającego kwestię wątku. Robisz tu za guru, a ja, z moim półwieczem na grzbiecie być może wpadłem w cyfrowe wykluczenie - pomagaj a nie sekuj, proszę.

  Pozdrawiam - Roman

  1. Show previous comments  1 more
  2. Rastamaniana

   Rastamaniana

   Dziękuję za reakcję.

   Może jestem jednak zbyt bardzo wykluczony, ale (już nie marudząc, że zrobione przed pisaniem posta wyszukiwanie z kluczem "parowanie" było jednym z oczywistszych - wyszukiwanie jest tańsze niż postowanie moim zdaniem) wśród tematów nie ma odpowiedzi na moje pytanie (pominąłem czytanie tych, w których wymagane jest instalowanie modów czy inna niedostępna mi magia). Nadal nie wiem czy w ogóle możliwe jest bez głębokiej ingerencji w system zwykłe interkomowe połączenie dwóch telefonów (a nie sparowanie telefonu z zegarkiem, opaską, zestawem głośnomówiącym, wież stereo i innymi).

   Jeżeli znajdziesz dla mnie chwilę przekieruj mnie, proszę do właściwego wątku albo, w najgorszym razie, przywróć mój wątek z kosza.

   Pozdrawiam - Roman

   PS. Naprawdę podziwiam robotę adminów - bez nich śmietnik Internetu byłby już faktycznie tylko śmietnikiem.

   R.

  3. mrosi

   mrosi

   Tak to nie zadziała. To znaczy nie można sparować w trybie systemowym telefonów tak, aby poprzez połączenie Bluetooth działały jak krótkofalówki. Może jednak coś takiego pomoże...:

   https://artykuly.softonic.pl/zamien-swoj-telefon-w-krotkofalowke

  4. Rastamaniana

   Rastamaniana

   Dziękuję. Wypróbuję i dam znać jak działa.

   R.

 2. Witam, kłaniam się Mamy z Żoną od kilku miesięcy dwa egzemplarze Redmi 3s i wpadło mi do głowy, że być może można je spiąć w taki sposób, żeby funkcjonowały jak radiotelefon - żebyśmy bez udziału sieci komórkowej mogli z niewielkiej odległości swobodnie rozmawiać (bluetooth?). Bardzo by mi się to przydało. Czy taka funkcja jest dostępna? PS. Jeżeli to nowy pomysł, zastrzegam sobie wszelkie prawa
×
×
 • Create New...