fortel

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fortel

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 5
 1. Tylko jak się wyłączy smart lock to za każdym razem płacąc trzeba wpisywać pin na telefonie a czasami mam tak że odblokowując telefon przez czytnik lini papilarnych nie mogę zapłacić i kręci się to nieszczęsne kółko. A nie jest czasem na allegro tak, że nie wszystkie zakupy można zapłacić przez android pay?
 2. Konto xiaomi mam ale kopii systemu nie. No nic spróbuję jeszcze raz zainstalować android pay może coś pomoże
 3. Tylko to jest rom global bez roota a urządzenie jest certyfikowane. Wyczytałem że komuś też nagle przestało działać to pomógł reset do ustawień fabrycznych, ale tego nie chciałbym robić
 4. Wie ktoś może co mogło się stać z Android Pay? Wcześniej wszystko hulało bez problemu aż pewnego dnia przestało działać tzn. gdy przykładam telefon do terminalu wyskakuję aby spróbować ponownie i tak w kółko. Oczywiście zwykłą kartą mogę płacić co by wykluczyć problem po stronie banku a innych opcji w telefonie raczej nie zmieniałem. Reinstalowałem aplikacje i dodałem jeszcze raz kartę ale nic nie pomaga.
 5. Nigdzie nie mogę tego znaleźć, jak ktoś by wiedział jak to zrobić byłbym wdzięczny
 6. no to nie fajnie bo inne ustawienia zapamiętuje a rozdzielczości nie, dziwne... A może jest to naprawione na miui polska bo teraz mam global?
 7. Wiecie może jak zmienić w ustawieniach aparatu aby zawsze nagrywało w 4k bo włączając jeszcze raz zmienia się samo z 4k na hd?