Jump to content

Chuecko11

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Chuecko11

 • Rank
  Nowy
 1. Na najnowszym xiaomi.eu bateria schodzi zdecydowanie wolniej niż na globalu. Bez porównania lepiej oczywiście niż na wszystkich customach bazujących na AOSP, Los itp.
 2. Co masz na myśli, pisząc "w słabych warunkach"? Chodzi Ci o wieczór czy bardziej noc czy...? Ja w większości przypadków nie widzę wielkiej różnicy, chyba że w trybie nocnym w obydwu apkach.
 3. Rewelacja, mega stabilna apka, tryb portretowy korzysta z głównej matrycy. W warunkach "biurowych" porównywalnie do stockowej, trochę wyraźniej, trochę inne BW w automacie. Zobaczymy jak HDR w trudnych warunkach się spisze, bo to największy atut gcam. No i ten cały tryb nocny, który jest dla mnie raczej formą ciekawostki. Tak czy siak mega dzięki za ten link! Edit: po testach na zewnątrz: na pewno lepiej ostrzy przy makro, co do krajobrazu, ciężko się zdecydować, raz na plus stock, raz gcam, bardzo podobny poziom.
 4. Panowie, czyli stosując tą metodę, po wygraniu twrp mogę sobie śmiało wgrać rom typu pure nexus czy lineage, czy muszę coś dodatkowo robić? Ewentualnie tą samą drogą wrócić na miui jak wyjdzie 9? Są w ogóle romy oparte o aosp/lineage warte uwagi na Kate? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...