Jump to content

1677506205

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1677506205

  1. Jeszcze jedno pytanie, przy założeniu iż chcę to wysłać do micenter celem wgrania miui polska - powinienem wcześniej wystąpić o zgodę na odblokowanie bootloadera i po otrzymaniu sms wysłać, a oni zrobią resztę czy jeszcze coś leży po mojej stronie?
  2. Dziękuje za odpowiedź, to dla mnie już czarna magia - zostaje wysłanie tel do micenter.
  3. Dziękuję za zapytanie, problem wygląda następująco: 1. - w telefonie wybierając ikonę aktualizacji mam informację iż jest dostępna MIUI V8.2.4.0.MBEMIDL/Stabilna - wybieram aktualizuj, aktualizacja się pobiera, rozpakowywuje i klikam aktualizuj teraz - telefon się wyłącza, przez chwilę jest na środku ekranu obracające się koło, za minutkę pojawia się ikona miui i za chwilę trzy kropki z napisem android na dole ekranu, za minutę pojawia się ekran telefonu - odblokowywuję ekran palcem, podaję pin karty sim i za chwile mam dymek że aktualizacja nie powiodła się - spróbuj pobrać pełny rom 2. - kolejny krok który zrobiłem to kliknąłem pobierz aktualizację, aktualizacja się pobrała i po kliknięciu ikony aktualizacje wybrałem trzy kropki w górnym prawym rogu i wybrałem wskaż plik, zaczyna się rozpakowywanie aktualizacji i po rozpakowaniu jest informacja iż nie można zweryfikować nadawcy aktualizacji (czy jakoś podobnie - nie mam w tej chwili telefonu przy sobie) 3. Pomyślałem że jak przywrócę ustawienia fabryczne to telefon sobie z tym poradzi - miałem problem i skorzystałem z porady na forum aby ściągnąć chińskie pc suite i podłączyć telefon i nacisnąć przyciski głośności i włączenia i w ten sposób wymazałem dane - ale z aktualizacją dzieje się to samo - nie mogę jej wgrać.
  4. Witam, jestem nowym użytkownikiem forum - więc sorry za jakieś wpadki. Mam Redmi 4, wersja MIUI Global 8.2/sTABILNA 8.2.1.0 (mbemidl) - mam informację o aktualizacji, która się pobiera (MIUI V8.2.4.0.MBEMIDL/Stabilna) ale nie mogę jej zainstalować, nawet przez wskazanie piku instalacji (tzw trzy kropki), chciałem przywrócić ustawienia fabryczne ale ich też nie mogę przywrócić - ewentualne podpowiedzi proszę pisać prostym językiem (nie naprawiam telefonów zawodowo ani hobbistycznie:) Z pomocą forum udało mi się przywrócić ustawienia fabryczne - ale problem z aktualizacją pozostał.
×
×
  • Create New...