Jump to content

arekbeben

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3

arekbeben's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Kupiłem zegarek Amazfit Bip U Pro i zauważyłem, że błędnie zlicza kroki. Korzystam z aplikacji Zepp. W porównaniu do miband 4 które również posiadam, to bip pokazuje około 2 razy mniej kroków. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i jego rozwiązaniem?
 2. Napisałem do 3 serwisów, zobaczymy co odpiszą
 3. Rozebrałem telefon, ma ktoś pomysł co można by było ewentualnie sprawdzić?
 4. Witam, mam bliźniaczo podobny problem do przedstawionego tutaj tylko, że w swoim MI3. Co się dzieje: - Telefon po naciśnięciu przycisku power włącza się, pojawia się logo mi na 5s następnie w kółko pojawia się na przemian czarny ekran przez 1s i logo mi przez 2s. Co się stało: -Jechałem samochodem z odpalona nawigacją (yanosik) + gps+ dane. Gdy skończyłem nawigację i ją zamknąłem, zauważyłem, że był komunikat na pasku powiadomień o wysokiej temperaturze urządzenia (pojawiał się już wcześniej, szczególnie przy wzmożonej pracy urządzenia), telefon podziałał chwilę (ok 10s) i wyłączył się. Następnie włączył i zaczęło migać logo na zmianę z czarnym ekranem. Dodatkowo: -Podczas migania, przycisk Power+VolDown jak i również samo VolDown sprawia, że pojawia się obrazek fastboot na około 15s i następnie telefon całkowicie się wyłącza. -Telefon nie włącza się samoczynnie, więc chyba nie jest winny niczemu przycisk Power. -Telefon po podłączeniu do ładowarki pokazuje 80% i działa ładowanie. Normalnie uruchamia się jak jest podłączony do ładowarki, normalnie działa, da się wykonywać rozmowy, działa gps, wifi, dane itp. jednak chwilę po odłączeniu (około 10s) wyłącza się pomimo 80% baterii. Wyłączenie natychmiastowe, bez żadnych komunikatów, po prostu gaśnie ekran i telefon jest wyłączony, a następnie znowu zaczyna migać logo na zmianę z ciemnym ekranem. -Telefon nie nagrzewa się już, utrzymuje normalną temperaturę. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co może być przyczyną, to serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki
 5. Mam podobny problem. U mnie taka plamka występuje od kilku dni w prawym, górnym rogu. Problem znika, gdy powiększy się zoom x1.2 i w górę, albo nagrywa wideo, ale to naturalne bo wtedy jest pomniejszony kadr, czy jakoś tak, nie jestem ekspertem. Też właśnie czytałem, że wina brudnej optyki od wewnątrz, tylko nie wiem jak mogła się zabrudzić, jak aparat w telefonie, jest zamkniętą szczelnie konstrukcją? Dodam, ze przecierałem obiektyw specjalną szmatką nawilżaną do wycierania okularów, lecz nic to nie pomogło. Czy jest to wada matrycy i czy trzeba będzie wysyłać na gwarancję? Wstawiam fotki z zoomem i bez, gdzie wyraźnie widać plamę. Mam podobny problem. U mnie taka plamka występuje od kilku dni w prawym, górnym rogu. Problem znika, gdy powiększy się zoom x1.2 i w górę, albo nagrywa wideo, ale to naturalne bo wtedy jest pomniejszony kadr, czy jakoś tak, nie jestem ekspertem. Też właśnie czytałem, że wina brudnej optyki od wewnątrz, tylko nie wiem jak mogła się zabrudzić, jak aparat w telefonie, jest zamkniętą szczelnie konstrukcją? Dodam, ze przecierałem obiektyw specjalną szmatką nawilżaną do wycierania okularów, lecz nic to nie pomogło. Czy jest to wada matrycy i czy trzeba będzie wysyłać na gwarancję? Wstawiam fotki z zoomem i bez, gdzie wyraźnie widać plamę.
 6. Dzięki wielkie, problem rozwiązany
 7. Witam. Mam problem z aplikacją facebook messenger na MIUI v6, na v5 nie było tego problemu. Problem jest w tym, że gdy wyświetli mi się powiadomienie na pasku, że otrzymałem wiadomość, i kliknę na powiadomienie, to nie przenosi mnie do aplikacji, tylko kasuje powiadomienie. Co ciekawsze, gdy wchodzę przez aplikację facebooka, i kliknę na wiadomość, nie przenosi do wiadomości, tylko odznacza jako przeczytaną. W v5 od razu przenosiło do aplikacji i mogłem odpisać na wiadomość.
 8. Witam, Mam problem z ładowaniem mojego MI3, dzisiaj zrobiłoi się tak, że jak podłączę smartphone do ładowania to po 15-20 minutach przestaje ładować, pomimo połączonej ładowarki, dzieje się tak, gdy MI3 jest włączone, przy wyłączonym telefonie doładowalem do 50% i włączyłem telefon po czym po minucie przestało ładować. Jeżeli nie ładuje pomimo podłączone ładowarki i odepnę go od prądu i podłączę jeszcze raz to znowu zaczyna ładować. Co może być przyczyną rozłączania ładowania? Rozpoznaję kiedy ładuje, a kiedy nie po świeceniu diody i wskaźniku baterii. Proszę o pomoc, ponieważ, muszę zostawiać telefon przy ładowarce w nocy, gdyż w dzień jest on mi potrzebny. A jeżeli podładuje mi tylko z 5% i się rozłączania, to nie będę mógł normalnie używać MI3 w dzień.
 9. Witam. Poszukuję dobrego kalendarza, dzięki któremu będę mógł dokładnie zaplanować czas. Kalendarz może być płatny lub darmowy. Powinien posiadać możliwość: -cyklicznego powtarzania wydarzeń (abym mógł wpisać w niego mój plan zajęć z uczelni, który jest taki sam co tydzień) -umieszczania wyjątków w wydarzeniach cyklicznych (abym mógł zaznaczyć dni świąteczne, w których nie mam zajęć) -umieszczania kilku zadań jednocześnie, tak aby w tym samym czasie mógł pokazywać dwa wydarzenia -przypominania dźwiękiem o wcześniej zaplanowanych wydarzeniach -umieszczenia na pulpicie ładnego i przejrzystego widgetu, najlepiej takiego na całą powierzchnię pojedynczego pulpitu, aby pokazywał plan dnia i dni miesiąca -synchronizacji z aplikacją na komputer lub stroną internetową, aby można było dokonywać zmian w kalendarzu również z komputera -"listę zadań na dziś" czyli taką listę, którą mógłbym każdego dnia zapełnić zadaniami, a następnie odznaczać wykonane czynności -widgetu szybkiego dodania wydarzenia do kalendarza Wiem, że może jest to wymagający opis, ale potrzebuję narzędzia, które pomoże mi jak najdokładniej zaplanować czas i przypomni o wszystkim co mam zrobić. Dziękuję za wszystkie propozycje Przy podawaniu aplikacji prosiłbym o krótki opis i opinię jeżeli sami z niej korzystacie. I tak jak pisałem, cena nie ma znaczenia.
 10. Dzisiaj sprawdziłem MI3 jako nawigację w samochodzie. Podłączyłem telefon kablem USB do radia samochodowego i tak ładowałem. Po pół godziny nawigacji miałem ten sam procent baterii z jakim telefon zaczynał nawigować. Jednak mapy działały w trybie offline. Myślę, że przy włączonym 3g mogło by być już za mało prądu. Jeszcze jedno pytanie, czy kabel USB (oryginalny, od ładowarki) też posiada natężenie prądu, które może ograniczać dopływ prądu do telefonu podczas ładowania? Czy wynosi ono więcej niż przytaczane 2A?
 11. Hej wszystkim, mam dwa pytania dotyczące baterii w MI3. 1. Zauważyłem, że czasami, gdy mam podłączoną ładowarkę i jednocześnie gram w jakąś grę (nie w każdą) bateria zamiast ładować się, rozładowuje się. Ostatnio grałem przez ponad pół godziny w Riptide GP2 i bateria z 42% zjechała mi na 38%. Czy jest to normalne, że ładowarka (oryginalna dołączana do telefonu) może nie dawać rady doładowywać baterii przy wzmożonym użytkowaniu (np. gry)? 2. Jeszcze nie miałem okazji testować, ale czy powyższy przypadek, może przeszkadzać w użytkowaniu MI3 jako nawigacji w samochodzie? Zdaję sobie sprawę z tego, że GPS pochłania duże zasoby energii. Czy może zdarzyć się, ze podczas użytkowania nawigacji, przy podłączonym telefonie do ładowarki samochodowej, telefon po prostu się rozładuje?
 12. Witam, Zamówiłem MI3 z ibuygou i mam pytanie takie jak w temacie. Ile czaka się na przesyłkę? Oczywiście wybrałem DHL Pozdrowienia i dzięki za odpowiedzi P.S Chciałem sprawdzić na stronie DHL przewidywany czas dostarczenia przesyłki, ale nie wchodziły mi chińskie kody pocztowe i wyskakiwał błąd.
×
×
 • Create New...