Jump to content

Maslemdoziemi

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maslemdoziemi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @majdan12 Dzięki bardzo! Z flashowaniem wszystko stykło. Jeszcze tylko przebrnę przez karuzelę śmiechu w postaci zdejmowania blokady i zmieniania hasłą i pan telefon powinien być do użytku.
 2. Okej, po flashowaniu z EDLem telefon dalej tkwi w bootloopie, w tym momencie nie wiem co więcej mogę z tym zrobić. Najpewniej wyślę go do serwisu jednak. :/
 3. Dobrzy ludzie, pomocy. Mam redmi note 3 pro bez odblokowanego bootloadera. Po ostatniej aktualizacji przez OTA (global stable) telefon utknął w bootloopie(po włączeniu zastyga na ikonie miui, po wyłączeniu się samoczynnie włącza i dalej tkwi na logo miui). Próbowałem go flashować przez fastboot co kończyło się błędem "critical partition flashing is not allowed". Używałem romu Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download z tej strony. Doczytałem potem że należy to robić w trybie EDL, ale użycie kombinacji przycisków vol+ vol- i power skutkuje tylko włączeniem ikony telefonu z linkiem do pcmiuisuite. W związku z powyższym ma kilka pytań. 1. Czy aby na pewno pobieram dobry rom? <mam Snapdragona> 2. Czy są jakieś inne sposoby wprowadzenia telefonu w tryb EDL? Jeśli ktoś zna dobry poradnik, to bardzo chętnie przygarnę. 2. Czy jest jakaś szansa że uda mi się to naprawić samemu czy jednak najbezpieczniej będzie wysłać telefon do serwisu?
×
×
 • Create New...