Jump to content

okciuk

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5s plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

okciuk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie. Chociaż sugestia z zarysowaniem pleców jest kusząca mogłem wziąć szary i nie byłoby problemu, ale chciałem 'bardziej elegancki' to teraz mam.
 2. Witam. Mam ten model od kilku dni w kolorze czarnym i mam pewne wątpliwości, czy obudowa jest z metalu. Wiem, że górny i dolny pasek powinny być z plastiku, ale mam wrażenie, że plecy też są z tworzywa sztucznego. Miałem już metalowy telefon (LeTv one pro) i trzymając go w dłoni, czuć było, że obudowa jest metalowa. Podobne odczucia mam trzymając w dłoni Redmi Note 4 - czuć, że to metal. W przypadku mojego telefonu nie mam takiego wrażenia. Już zacząłem się zastanawiać czy to naprawdę mi5s plus-telefon kupiony na Allegro. Z tego co widzę w Sieci, czarny kolor jest bardzo rzadki, ale na oficjalnej stronie xiaomi można znaleźć info, że był taki produkowany. Może ktoś z Was ma ten kolor i podzieli się spostrzeżeniami.
 3. Witam. Mam ten model od kilku dni, właśnie w kolorze czarnym i mam pewne wątpliwości, czy obudowa jest z metalu. Wiem, że górny i dolny pasek powinny być z plastiku, ale mam wrażenie, że plecy też są z tworzywa sztucznego. Miałem już metalowy telefon (LeTv one pro) i trzymając go w głowie, czuć było, że obudowa jest metalowa. Podobne odczucia mam trzymając w dłoni Redmi Note 4, czuć, że to metal. W przypadku mojego telefonu nie mam takiego wrażenia. Już zacząłem się zastanawiać czy to naprawdę mi5s plus-telefon kupiony na Allegro. Z tego co widzę w Sieci, czarny kolor jest bardzo rzadki, ale na oficjalnej stronie xiaomi można znaleźć info, że był taki produkowany. Może ktoś z Was ma ten kolor i podzieli się spostrzeżeniami.
×
×
 • Create New...