Jump to content

aficio

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI5 3/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aficio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Aby zakończyć mój wątek pomocy , napiszę jak sobie poradziłem . 1. Zmiana regionu na Indie . 2. Natychmiastowa aktualizacja do Global 8.1.4.0. 3. Po ponownym uruchomieniu od razu dostępna wersja Global 8.2.2.0( NAAMIEB) - oczywiście pobrana i zainstalowana 4. Restart i ponowne przełączenie na region Polska . Wszystko działa bardzo dobrze , nie ma problemu z żadnymi aplikacjami , sklep działa , sygnał GSM nie wariuje , jest 4G, bateria i GPS jeszcze do oceny . Także polecam .
 2. Ok. poszukam sobie . Mój drugi post i znowu odmowa pomocy . Zawiodłem się na tym forum. Jedyne , na którym panuje taka spychologia . Nie znam się , dlatego szukam pomocy u fachowców . Myślałem , że znalazłem ich tutaj . Ale widzę, ze bardziej zależy użytkownikom nabijać posty niż służyć poradą . Dziękuję , myślę , że sobie poradzę .
 3. Czy możesz wskazać link ? Poproszę .
 4. Słuchajcie , jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o flashowanie itp. Posiadam MI5 w wersji MIUI 8.1.2.0 Stabilna bez literek CN . Próbuję wyszukać aktualizacje , niestety brak . Klikając w prawym górnym rogu na 3 kropeczki , mam do wyboru : Pobierz aktualizacje oraz Zainstaluj aktualizację z pliku .zip. Wybrałem to pierwsze . Owszem zaczął pobieranie , potem uruchom ponownie , nastąpiła instalacja i ponownie mam wersję 8.1.2.0 Mam teraz do wyboru plik .zip . I tu mam pytanie . Jak wygląda taka aktualizacja ? gdzie pobiera plik ,? Bezpośrednio na tel ? Odpalam instalację z telefonu , czy potrzebuję jeszcze coś , ew odblokowanie bootloadera ? Czy może mi ktoś pomóc , opisać , wskazać link do jakiegoś postu , gdzie jest to opisane , bo szukałem i nie znalazłem . Muszę coś zmienić w tym telefonie , bo źle mi działa GPS i pomimo że mieszkam 800 m od nadajnika to często gubi sygnał . Następna rzecz to brak lte pomimo , że jest nowa karta i obsługuje LTE. Proszę o pomoc .
 5. Myślałem , że ktoś miał też taki problem i go rozwiązał . Co do karty , to już wymieniona na nową , bo myślałem że jest stara i nie obsługuje LTE . Okazało się że firma nie wykupiła pakietu LTE i temat padł ( karta słuzbowa) . Tak więc jest nowa . Potestuję kilka dni i odezwę się . Może zmiana globala na Miui Polska pomoże ?
 6. Półtorej miesiąca temu zakupiłem Mi5 prime 3/64 . Wersja Androida 6.0.1 wersja MIUI 8.1.2.0 Stabilna Od samego początku był problem z sygnałem GSM . W pierwszym slocie umieściłem kartę z T-Mobile , w drugim z Plusa . TMobile służy do rozmów , sms, internetu , a Plus tylko do odbierania rozmów .Zauważyłem jednak , że w pierwszym slocie często pokazuje sie brak aktywnej usługi , pokazuje sie krzyżyk i za chwilę znowu pojawia się sygnał . Dzieje sie tak niezależnie czy sygnał jest mocny czy słaby . Kilka razy tak miałem w biurze gdzie nadajnik mam na dachu i sygnał bardzo dobry . Na drugim slocie nie ma tego problemu . Zamieniłem teraz karty i testuję . Jest to wkurzające , bo często się tak dzieje kiedy prowadzę ważną rozmowę .Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał ? Co może być przyczyną ?Proszę o pomoc .
×
×
 • Create New...