ryhoo2

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ryhoo2

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5
 1. U mnie to samo, SafetyNet nie przechodzi. Co prawda karty mi nie usuwa z apek Android Pay czy mBank, ale przy zblizeniu do czytnika w sklepie platnosc nie przechodzi, i wychodze na durnia:)
 2. Miałem ten sam objaw co QBAQ i ten moduł u mnie zadziałał, DZIĘKI! Ten moduł plus dwie linijki z terminala: # /magisk/.core/magiskhide/disable # /magisk/.core/magiskhide/enable Jakimś cudem ten przełącznik MagiskHide w MagiskManager'rze nie działa (hide nie działa).
 3. Ponawiam pytanie, czy taki re-lock jest możliwy? Czy tylko z oryginalnym soft'em?
 4. Mógłbym odwrócić pytanie, a kto powiedział, że nie?:) Telefonu nie ucegliłem, wystarczy użyć MiFlashUnlock'a.
 5. Ja mam ROM EU 7.4.20 i próbowałem zablokować bootloader w ten sam sposób, tzn. wgrałem oryginalne recovery z ROMu Global stable (tego: gemini_global_images_V8.2.2.0.NAAMIEB_20170407.0000.00_7.0_global_95e92d22eb.tgz) poprzez "fastboot flast recovery recovery.img", a po reboot'cie "fastboot oem lock". Boodloader zablokowany, ale telefon nie wstaje. Pokazuje się logo Mi na 1 sekundę i znika, ekran zostaje czarny... Czy ktoś próbował i mu się udało? Nie potrzebuję Root'a czy odblokowanego bootloadera, za to chciałbym zostać na ROMie EU i korzystać z AP. Ale sposób z Magiskiem u mnie nie chce działać.