Jump to content

cwany

Użytkownicy
  • Posts

    14
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cwany

  1. Jak ktoś lubi przepłacać -niech kupuje u autoryzowanego. Prosta sprawa Odnośnie gwarancji, czy autoryzowany serwis, czy nie jaka różnica? Każdy ma obowiązek usterkę usunąć i tyle. Co tu więcej mówić? gość wie co mówi. Pan super moderator, dałeś Pan rade.
  2. A skąd ma je brać jak nie z zagranicy? Masakra, jaki typ... Odnośnie, ze się nie poczuwa do gwarancji to już inna kwestia. Może czas nauczyć się walczyć o własne prawa ?
  3. No tutaj to jest w ogole, ciekawa sprawa. Francis, mądralo dlaczego jeszcze się nie wypowiedziałeś w tym temacie? Ogólnie sprawa jest dosyć skomplikowana. Gościu puszcza na VAT marży, gdzie coś takiego jak vat marża od jakiegoś czasu nie występuje - procedura marży towary używane, tak to powinno brzmięć. Gościu robi niezła kasę, jak do tego dojść? a sprawdzić kto jest prezesem, i zweryfikować jakie ma spólki, w jakiej ilości, oraz które już pod jakimi nazwami były na allegro Osoby sprzedające na VAT 23% NIGDY nie będą miały takich cen jak on, nie ma szans - w końcu każdy wie ile płaci VATu oraz w stosunku do zarobku jaka jest to znacząca kwota. Ogólnie nie chce mi się tłumaczyć tego całego procederu, ale wystarczy poczytać ustawę o VAT i różnie można by takie działania zinterpretować. Pytanie co na to US? czy jak to się teraz zwie KAS ? Stwierdzam, że póki co chyba mają w d... - pytanie, czy na pewno skoro co jakiś czas mamy nowe spółki? Nie kupiłbym, i nie mówie tego, ze konkurencja itp, ale dla kogoś kto patrzy początkowo TYLKO na cenę jest to ciekawa alternatywa. W tych wersjach to może chodzi im o naklejke CE na telefonie w sumie, kto wie może ktoś w chinach im przeprowadził testy i wystawił odpowiednie certyfikaty, ale dalsze przemyślenia czy tak się stało pozostawiam wszystkim do przemyślenia
×
×
  • Create New...