Jump to content

BalansKamil

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BalansKamil

  1. A jak kupowaliście laptopy od xiaomi to z jakim systemem ? Z chińskim są najtańsze, ale czy nie będzie jakiś problemów z instalacja polskiej wersji windy ? pytam jako kompletny laik.
  2. Dzięki za propozycje, faktycznie ciekawa, parametry dokładnie te same tyle ze karta tak jak piszesz ma dwa razy więcej pamięci niż w xiaomi. Napewno się mu przyjrzę.
  3. Zależy mi na tym aby laptop był kompaktowy i nie ukrywam ze za xiaomi przemawia do mnie również ładny wygląd, konkurencyjne ultrabooki 13 calowe w podobnych lub nawet takich samych konfiguracjach co mibook kosztują od około 4,5 zł czyli o połowę więcej... Więc to raczej jedyna opcja - jesli ten laptop nie jest w stanie spełnić moich oczekiwań to odłożę zakup w czasie i dołożę. Lecz póki co jestem już prawie pewien ze da radę, jedynie co do temperatur i wydajności pod obciążeniem mam wątpliwości bo brak na internecie testów.
  4. Witam, jestem zainteresowany zakupem Laptopa od Xiaomi, dokładnie Xiaomi Mibook 13, lecz chciałbym najpierw upewnić się czy to dobry wybór. Może ktoś z forumowiczów korzysta lub miał do czynienia z takim sprzętem? Osobiście zależy mi na lekkiej i dobrze wykonanej konstrukcji, stosunkowo jak najlepszej pracy na baterii i chciałbym móc na tym odpalić World of Tanks, Cs Go w przyzwoitej ilości klatek. Graczem nie jestem lecz lubię sobie pograć te właśnie gierki więc stąd te wymagania, na 99% nie będę na tym odpalał nic innego jeśli chodzi o gry, a nawet jeśli spróbuję i nie pójdzie to rozczarowany nie będę. Ogólnie widziałem że Przykładowo asusy e15 o tej samej specyfikacji, gdzie jedynie karta ma 1gb więcej w stosunku do xiaomi, radzą sobie z odpaleniem tych gier, o tyle najbardziej martwię się o przegrzewanie, gram weekendowo, ale jednak jak już siądę raz na tydzien czy raz na dwa tygodnie na 4-5 godzin przy Wocie to wolałbym nie być skazany na "przerwy techniczne". Jeśli jest tu jakiś użytkownik laptopa i opisałby jak on sobie radzi z chłodzeniem pod obciążeniem - i opisał jakim obciążeniem, do tego opisałby jakość wykonania laptopa - byłbym wdzięczny.
×
×
  • Create New...