Jump to content

error0085

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About error0085

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P, R4X
 1. Moim zdaniem szkło barwione odpada, gdyż: (1) Przyciski pod ekranem wyglądają paskudnie przy takim szkle, (2) jeśli barwienia mają zakryć marną jakość szkła to taki produkt jest dla mnie z góry skreślony, (3) jeśli odłazi na bokach to będą się tam dostawać drobinki kurzu, drobne śmieci, itp co będzie powodować: (a) dalsze odklejanie się szkła, (b) rysowanie się ekranu. Stąd więc moje poszukiwania porządnego szkła, które nie jest barwione. Nawet jeśli miałoby być droższe od pozostałych. Co do zasadności stosowania takiego szkła: (1) rysy na ekranach robią się nawet gdy obchodzisz się
 2. To zerknij na kilka postów wyżej na mojego note 3. Szkło naklejone 14 miesięcy temu. ZERO problemów do tej pory. I zapewniam, że na innych urządzeniach wygląda to tak samo. Jedynie ze szkłami do redmi 4x są problemy
 3. Widziałem już niejeden telefon ze szkłem i nigdzie ono nie odłaziło
 4. Faktycznie nie jest to pełne 2.5D (minimalne zaokrąglenie wchodzi w ramkę okalającą wyświetlacz). Co nie zmienia faktu, że 4X ma zaokrąglone same brzegi (ok. 1mm) i przy nieco mniejszym szkle nic nie powinno odstawać.
 5. Nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzicie, że szkło musi odstawać, bądź musi być dodatkowo barwione. Na zdjęciu poniżej: mój Redmi Note 3 Pro z oryginalnym w pełni przeźroczystym szkłem od Xiaomi (z lewej strony) i Redmi 4X ze szkłem opto (z prawej). Obydwa wyświetlacze są 2.5D.
 6. Podbijam temat... Czy forumowicze znaleźli już porządne szkło do Redmi 4X? Sam przerobiłem już 2 - marki OPTO (odstające wzdłuż krawędzi) i jakieś chińskie (moim zdaniem zbyt małe i kiepskiej jakości). Dodam tylko, że do mojego Redmi Note 3 Pro dokupiłem oryginalne szkło hartowane od Xiaomi i jest ono idealnie spasowane z całym ekranem (nic nie odstaje i jest na tyle duże, że go praktycznie nie widać).
×
×
 • Create New...