Jump to content

Roxon

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Roxon

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Mam problem z moim telefonem, a raczej oprogramowaniem. Mam zainstalowany rom MIUI 8.6 by xiaomi.eu 7.6.10 i niestety zachęcony informacją że na tym oprogramowaniu będę mógł instalować aplikację na mojej karcie SD nie działa. Jakoś to trzeba dodatkowo zaprogramować czy co? Jakieś rady? Dodatkowo mam mały problem z zainstalowaniem sterownika MTP na lapku. System nie może znaleźć w sieci odpowiednich sterowników i przez to nie mogę w żaden sposób połączyć się i przesłać pliki na telefon.
 2. No i wykrywa ale nic więcej nie mogę zrobić... Instalacja nie pójdzie.
 3. Witam Mam problem ze swoim telefonem. Otóż próbowałem wgrać MIUIPolska i chyba telefon jest zbrickowany. Bootloader był odblokowany, a teraz już nic nie mogę zrobić. Gdy wchodze w tryb FASTBOOT to w adb widać że bootloader jest zablokowany. Po uruchomieniu telefonu widnieje tylko logo MI i nic więcej. Po uruchomieniu edl telefon wyłącza się i mryga czerwona dioda. Dodam że też próbowałem przetestować tego reboota edl i efekt jest taki sam. Kolejną rzeczą, którą próbowałem zrobić było ponowne zainstalowanie romu. Niestety w MiFlash wyskakuje błąd informujący że telefon je
 4. Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj po dłuższym przystawianiu się do przejścia z wersji global na miuipolska, w końcu zdecydowałem sie na instalację nowego oprogramowania. Cała procedura instalacji przebiegła pomyślnie, ale niestety, po uruchomieniu się telefonu (chwile po zniknięciu logo MI) telefon działa raptem po 1-10 sekund po czym się resetuje i tak w kółko. Przez czas kiedy telefon się uruchomi normalnie reaguje na dotyk. Jakieś rady? Edit: Nie można wyłączyć telefonu ciągłym trzymaniem przycisku power. Ale działa konfiguracja vol - i power.
×
×
 • Create New...