Jump to content

kubix

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC One M8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kubix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć. Od ponad dwóch tygodni mam problem z ładowarką, która dostałem w zestawie z telefonem (mdy-08-eh). Mianowicie w połączeniu z kablem USB 3.0 nie ładuje w ogóle telefonu. Problemu doszukiwałem się w adapterze na polskie gniazdko i nabyłem takowy (10/16A250V) oraz kablu, który też wymieniłem (3A). Niestety zmiany nie przyniosły porządnego efektu. Możnaby stwierdzić, że problem leży po stronie ładowarki, ale tu pojawia się dziwna rzecz. Po podpięciu do ładowarki kabla mini USB, działa ona bez zarzutu podczas ładowania Xiaomi Redmi Note 4x (nie przez QC, ale chyba wspomniany model nie wspiera tego) jak i innych urządzeń. Nadmienię też, że podczas ładowania telefonu inna ładowarka (bez QC) nie pojawiają się żadne problemy. Wie ktoś może jaka może być przyczyna tego, problemu? Na koniec jeszcze jedno małe pytanko. Od okresu właśnie mniej więcej tych dwóch tygodni odczuwam znaczący spadek, jeśli chodzi o czas pracy na baterii. QC wpływa istotnie na żywotność baterii? Lepiej ładować bez wykorzystania tej technologii?
 2. Cześć, od wczoraj mam problem. Mianowicie nie wiem dlaczego, ale klawisze funkcyjne zamieniły mi się miejscami. (wcześniej wstecz było po lewej) Nie mogę absolutnie znaleźć w ustawieniach miejsca gdzie mógłbym przypisać funkcje klawiszom, a byłem pewien, że gdzieś to było. Stąd moje pytanie, da radę jakoś to zmienić?
 3. Cześć, Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna Xiaomi Mi5 w wersji 3/64GB. Rozważałem różne opcje, w tym zakup na iBuyGou. Musze jednak przyznać, że nigdy w taki sposób telefonu nie kupowałem i mam pewne obawy co do tego wariantu. Czy moglibyście polecić jakiegoś pewnego polskiego sprzedawce (oczywiście fajnie byłoby gdyby aparat był w rozsądnej cenie) u którego mógłbym nabyć ten telefon? Po prostu chciałbym uniknąć stresu związanego z tym, że coś "skopałem" przy zamówieniu na iBuyGou albo, że wyniknęło jakieś zamieszanie z VATem (bo takie sytuacje też się chyba zdarzają). Ewentualnie, gdyby ktoś dysponował linkiem z procedurą kupna na wcześniej wspomnianym przeze mnie sklepie, to prosiłbym o podesłanie, może się jednak zdecyduje. Jeśli napisałem coś niezbyt mądrego, to wybaczcie, jestem laikiem, jeśli chodzi o tę markę.
×
×
 • Create New...