Jump to content

basket4rap

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by basket4rap

 1. Dość dobrym tv lub dobrym monitorze 4k + komputer z obecnej średniej półki spokojnie daje radę z tego typu materiałem, natomiast już taki Galaxy Note 4, którego można już dostać w okolicach 900 zł w dobrym stanie, nagrywa filmiki 4k w dobrej jakości.
 2. Rozumiem, właśnie o inne apki niż stockowa mi chodziło. Wielkie dzięki zatem za info, że w tym przypadku nagrywanie 4k jak w Redmi Note 3 Pro nie działa.
 3. Pomijając pomoc tutaj, to naprawdę nikt z ciekawości, dla własnych korzyści tego nie sprawdzał?;>
 4. To już wiadomo, ta jak w Redmi Note 3 Pro, co też napisałem, tylko że w Note 3 Pro da się nagrywać filmy 4k przez niestockową apkę np. Google Camera, i pytanie jest czy w Redmi Pro również tak się da. Np. przez opencamera czy też właśnie googlecamera lub jakąś jeszcze inną.
 5. Witam. Przymierzam się do kupna Redmi Pro, jednak zastanawiam się czy będzie się dało nim nagrywać też filmy w rozdzielczości UHD. Specyfikacja techniczna, tj. procesor i sensory na to pozwalają, tak samo jak w Redmi Note 3 Pro. I właśnie w Redmi Note 3 Pro da się nagrywać klipy 4k jednak przez aplikację google camera. Niestety nei znalazłem informacji czy w Redmi Pro też jest opcja nagrywania w 4k korzystając z niedomyślnej aplikacja aparatu. Jest ktoś w stanie zweryfikować te informacje? Z góry wielki dzięki.
×
×
 • Create New...