Jump to content

miro19

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix2S

miro19's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Bzdura. Na forum en.miui.com nawet osoby z Platinum member oraz w beta teamach pisali, ze tez czekaja. A między kolejnym odblokowaniem, kolejnego urzadzenia od poprzedniego dalej obowiązuje 30 dni. Potwierdzam. Ja mam 3005 kredytów i tez czekałem, ale nie 720 godz. tylko 72
 2. Ja też używam globala. Po tygodniu używania eu wróciłem do globala i wcale nie żałuję. Telefon śmiga jak złoto, nie ma żadnych problemów z baterią wolnym ram'em, GPS'em, spolszczenie 100% (chociaż to dla mnie nieistotnie angielski jest OK) aktualizacje OTA itd. itp. więc nie widzę potrzeby kombinowania z eu. Ale to tylko moje subiektywne spostrzeżenia i każdy musi sam wybrać co mu bardziej pasuje. Ja wybrałem global a inny powie, że eu jest dużo lepszy, to sprawa gustu, a o gustach się nie dyskutuje.
 3. miro19

  Mi Max Pro miui.eu

  Po pierwsze na miuipolska w dziale system są podane same różnice pomiędzy systemami i nic nie pisze o minusach a może użytkownicy zauważyli jakieś minusy polskiego systemu. Po drugie, masz rację nie wiele wiem co to EDL, fastboot itp, ale wydaje mi się, że po to istnieją fora, żeby użytkownicy którzy mają wiedzę w danym temacie pomagali tym co tej wiedzy nie mają. Nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć, wstydem jest nie robić nic, żeby się dowiedzieć. Ja wolę zapytać niż coś schrzanić, to nie boli, najwyżej ktoś taki jak Ty przejedzie się po mnie zamiast wyjaśnić żebym i ja wiedział
 4. miro19

  Mi Max Pro miui.eu

  Witam Od tygodnia posiadam Mi Max Pro 4/128GB. Moja wersja miui to MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.9.0(MBDMIDI). Na stronie miui.com znalazłem informacje, że jest to oficjalna stabilna wersja global, ale wciąż zastanawiam się nad wgraniem MIUI Polska. Jak wiadomo każda ingerencja w system wiąże się z jakimś ryzykiem więc przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałem się dowiedzieć jakie są plusy i minusy wgrania MIUI Polska (MIUI.eu). Jetem bardzo zadowolony z tego telefonu i wszystko na czym mi zależy działa poprawnie tzn. GPS jest stabilny, nie rozłącza się i widzi dużo satelitów, jakość rozmów jest dobra, ilość wolnej pamięci ram to od 2,0 do 2,6 GB, język polski 100% (chociaż na tym aż tak bardzo mi nie zależy, angielski też jest dla mnie OK), bootloader odblokowany. Dwie rzeczy są na minus: nie mogę wgrać na stałe recovery TWRP (system nadpisuje oryginalne recovery przy pierwszym uruchomieniu) ale tak jest we wszystkich nowych modelach Xiaomi a drugie to , że telefon nie wychodzi w download mode (muszę używać kabla deep edl). Moje pytanie jest więc takie: jakie przesłanki przemawiają za wgraniem MIUI.eu. Co może się poprawić w działaniu telefonu a co ewentualnie pogorszyć. Dodam jeszcze, że wersja Androida w moim telefonie to 6.0.1 i musi on pozostać w wersji 6xx , absolutnie nie chcę Androida w wersji 7. Będę wdzięczny za pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji.
 5. Mam pytanie: moja wersja MIUI to MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.9.0(MBDMIDI) czy to syf czy oryginalny system. Dziękuję za pomoc. Chyba znalazłem odpowiedź. Na stronie MIUI piszą, że jest to oficjalna stabilna wersja global. Proszę o potwierdzenie.
 6. Czy pozwolenie na odblokowanie bootloadera ma jakiś termin ważności, jeśli tak to jak długo po otrzymaniu pozwolenia można odblokować bootloader?
 7. Wpisujesz nazwę (imię i nazwisko) identyczne z tym, co jest wpisane w koncie Xiaomi? Nie podawałem tam imienia i nazwiska. Przy rejestracji chcieli tylko email i hasło
 8. Witam Chciałem dostać pozwolenie na odblokowanie bootloadera więc wypełniłem formularz na odpowiedniej stronie MIUI, ale po wpisaniu imienia i nazwiska wyskoczył mi taki komunikat (Please input correct name) i moja prośba nie została wysłana. Proszę o pomoc bo taki komunikat mam za każdym razem jak wypełniam prośbę i jeszcze czy moja wersja Miui jest w porządku czy jest to syf MIUI. moja wersja to: MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.9.0(MBDMIDI). Chciałbym zainstalować MIUI Polska. Która wersja jest lepsza, stabilna czy rozwojowa? Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...