Jump to content

Vad

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vad

 1. Miałem zainstalowanego androida na xiaomi redmi 4,teeaz zmieniłem na miui global.Wszystko poszło sprawnie.Uruchomiłem telefon pokazał się znaczek,a że nie miałem czasu wyłączyłem go i chcialem poustawiać sobie wszystko później. Po ok 4 godzinach próbowałem go włączyć i nic,nie reaguje w ogóle.Nie włączy się,nie można wejść w fastboot,pod ładowarką nie ma wibracji,nie świeci się dioda,kompletnje nic się nie dzieje.Laptop wykywa jako nieznane urządzenie,także też nie można z nim się połączyć. Co mogło się stać i jak to naprawić?
 2. Jak zaktualizować aplikację,która jest zainstalowana ze sklepu play?Nie widzę żadnych aktualizacji.Czy jest taka możliwość?
 3. Vad

  Redmi 4 gubi gps

  Mam redmi 4,wersja miui 8.3 7.4.13. Dzisiaj jechałem z włączoną nawigacją,ale po wygaszeniu ekranu gubi zasięg gps.Jak temu zaradzić?Czy tak się dzieje ty miui polska czy na globalu też? I jeszcze jedno pytanie czy na redmi 4 można wgrać czystego androida bez nakładni miui?
 4. Dzięki,specyfikację już znalazłem. A o moje zdrowie nie musisz się martwić.Ale dziękuję! A jak wiesz to jeszcze napisz co z instalacją misji polska.Czy wszystko przebiega bezproblemowo?
 5. *Rogi super odpowiedź,dzięki.Jak zwykle niektóre osoby są bardzo pomocne.Zamiast pisać takie pierdoły i tracić czas mogłeś napisać,jak wiesz,a jak nie to się nie odzywać.
 6. Witam. Jako,że za kilka dni będzie można kupić ten telefon na ali w rozsądnej cenie,chciałem się dowiedzieć czym on różnie się od redmi 4? Czy można wgrać do niego miui polska?Wersja miui global 8.2 stable 8.2.0.2(MAMMIEA)
×
×
 • Create New...