Jump to content

edsonpl

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

edsonpl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. zainstalowało się, i przy restarcie pyta czy instalować: "Prompt to install twrp app if not installed" oraz "install as a system app". Instalować czy nie? decyzja zapadła, że nie instaluje mam nadzieję, że dobrze zrobiłem wszystko zakończyło się sukcesem dziękuję jeszcze raz i nie zabieram już czasu.
 2. zrobiłem wszystko jak powyżej i wyskoczył mi "Projekt team win recovery" i różne opcje do wyboru, tj Instaluj, wyczyść, kopia, przywróć, zamontuj itd... co z tym dalej zrobić ?
 3. zgoda wszystko ładnie, pięknie z chęcią zainstaluję twrp ale muszę znaleźć jakąś instrukcję chyba, że to nie problem żeby ktoś podesłał...
 4. dziękuję bardzo za pomoc, udało się odblokować jeszcze jedno pytanie, czy jak już odblokowałem bootloadera to będę mógł instalować aktualizacje tygodniowe ?
 5. hmm powiem szczerze, że nie wiele mi to mówi bo jestem całkowitym laikiem w tej sprawie próbowałem robić zgodnie z filmikiem z pierwszego posta... Dodam, że zgodę na odblokowanie od xiaomi otrzymałem. Czy po takim odblokowaniu telefon straci wszystkie aplikacjie itd?
 6. Witam, potrzebuję pomocy przy odblokowaniu bootloadera w mi4c, po tygodniowej aktualizacji (wersja 7.2.9) został zablokowany bootloader. Próbowałem go odblokować zgodnie z powyższą instrukcją ale niestety w momencie wpisywania komendy ...adb reboot edl telefon nie przełącza się w tryb "download". Restartuje się i ponownie uruchamia. Proszę o pomoc i informację co robię źle bo podejrzewam, że wina jest po mojej stronie
×
×
 • Create New...