Jump to content

NovaBear

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

NovaBear's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. NovaBear

  Brak systemu.

  Okej niepotrzebnie spanikowałem i rzeczywiście wystarczyło to zignorować. Dzięki.
 2. NovaBear

  Brak systemu.

  Witam, chciałem wgrać nowy update MIUI polska i usunąłem też system przy wipe. Normalnie zainstalowałem paczkę zip ale jak chce uruchomić to w twrp wyskakuje mi "Brak zainstalowanego systemu! Jestes pewien, że chcesz uruchomić urządzenie?". Może ktoś pomóc? Dzieki za odpowiedź.
 3. Okej, sprawa załatwiona nawet bez udziału serwisu.. Nadal nie mam pojęcia co się stało ale możliwe, że coś przez kartę SIM, bo ciężko z nią wchodzi.. Dzięki za odpowiedzi.
 4. Hmm.. Czyli do jakiegokolwiek serwisu i by mi to zrobili? Bo jeszcze doszedł problem tego, że nie mogę przenosić czegoś z i na kartę a jest mi to dosyć potrzebne.. Nosz kurcze. :/
 5. Witam wszystkich, jako nowy użytkownik tego telefonu (dzisiaj doręczony) i z moim szczęściem coś musiało się stać. Dokładniej tacka z kartami nie chcę wyjść, wsuwam to magiczne narzędzie do otworu, słyszę klik ale tacka wysuwa się minimalnie (zdjęcie w załączniku), a ciągnięcie niczego nie daje bo jest jakby zablokowana.. Ktoś wie o co chodzi lub co można zrobić? Dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...