Skocz do zawartości

carlziggy

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carlziggy

  1. Właśnie nie idzie z pliku. Myslałem, że można jakoś to obejść. Cóż, pozostało czekać na zgodę na odblokowanie bootloadera.
  2. Witam, posiadam Redmi 4X z polskiej dytrybucji, zmieniłem fabryczny rom MAMMIEA na 7.6.8 Dev. Czy jest możliwość przywrócenia softu fabrycznego, bez odblokowywania bootloadera?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...