Jump to content

Marek1111

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marek1111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Hej;) Problem rozwiązany. Pomogła instalacja najpierw chińskiego stabilnego (prada_images_V8.1.4.0.MCECNDI_20161226.0000.00_6.0_cn), później xiaomi.eu- i to naprawiło u mnie działanie sklepu play.Problemy z brakiem zasięgu (choć internet działał)- tutaj pomogło wgranie "prada_modems.zip". MTP zostawiłem sobie na później, nie pomaga samo usunięcie w managerze urządzeń....
  2. Wgrane najpierw chińskie prada_images_7.3.9_20170309.0000.00_6.0_cn_e5bbc16f21.tgz, później full wipe, na końcu xiaomi.eu_multi_HM4_7.3.9_v8-6.0.zip. Ponadto zaobserwowałem, że telefon nie jest wykrywany na komputerze z Windows.... (tzn narzędzia typu ADB go widzą bez problemów, ale zwykłego dostępu do karty pamięci nie mam (oczywiście ustawiłem w telefonie "przesyłanie plików"). Linux bez problemów go widzi. Pamiętam też że przed zmianami softu telefon był wykrywany, zainstalowały się sterowniki itp.
  3. Mam telefon Redmi 4 2/16, kupiony w Goldway z nieorginalnym softem Miui (na tym sofcie działało wszystko bez problemów). Kilka dni temu dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera, odblokowałem go bez problemów. Został także przeprowadzony flash na najnowszą chińską wersję DEV. Po flashu wgrane TWRP. Kasowanie Dalvik, Cache, Data, Pamięć wewnętrzna, Karta SD. Wgrane miuipolska. Za każdym razem nieprawidłowości w działaniu sklepu play: powyższe czynności od wgrania chińskiego romu DEV były powtarzane, za każdym razem kasowanie w TWRP, efektów brak. Dodatkowo zauważyłem brak zasięgu sieci komórkowej, internet działa (ale to dosłownie przed chwilą mi wyszło i pewno problem powiązany). Co można w powyższym zrobić źle;)? Wg poradnika od początku do końca, problem sklepu play przewijał się przez forum ale w większości pomagało kasowanie w TWRP- u mnie nic to nie zmienia. Nie próbowałem wgrywać wersji chińskiej stabilnej- pewno mój następny krok.
×
×
  • Create New...