Jump to content

WalterWhite

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WalterWhite's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Próbowałem powiązać ale cały czas był błąd że nie można zweryfikować urządzenia i żeby spróbować za kilka minut. Zainstalowałem teraz najnowszy rom MIUI Polska przez twrp i działa. A z bootloaderem to chyba dam sobie już spokój. Pozdrawiam.
 2. Użyłem najnowszego romu, dopiero poźniej próbowałem na wersji 6.9.29 ale problem pozostał już ten sam. Na teraz region już mogę zmienić ale ten nieszczęsny bootloader dalej zablokowany.
 3. Gdy jest logo mi to widzi jako urządzenie przenośne i napisane jest Redmi Note 3 z żółtym wykrzyknikiem, w trybie Vol+ i power ( miga czerwona dioda) to widzi jako Porty (COM i LPT): Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E, gdy jest w trybie fastboot to: Android Phone i poniżej: Android ADB interface, a gdy wejdę w tryb fastboot i poźniej włącze edl.bat to widzi: Porty(COM i LPT) :Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 Edit: Udało mi się zainstalować jakimś cudem wersję: Xiaomi_Redmi_Note_3_SE_V8.1.1.0.MHRMIDI_20161202_6.0_Global, pozniej z podmienionym TWRP zainstalowałem global dev najnowszy z zipa który wcześniej wgrałem do pamięci i też na kartę pamięci. Występowały na początku błędy świecące na czerwono, nie zapisałem ich dokładnie ale to było coś w stylu "nie można zamontować cust" , invalid cust. Nie wiem jak będzie z pobieraniem i instalowaniem aktualizacji z poziomu androida. Moje pytanie brzmi: czy mogę spróbować zainstalować MIUI Polska przez zipa tak jak wcześniej tego global dev? czy muszę coś wyczyścić najpierw z poziomu recovery, czy może lepiej pozostać na tym romie skoro są takie prolemy?
 4. Tak, miałem zablokowanego bootloadera, dostałem zgodę ale za nic nie mogłem go odblokować regionu nie mogłem zmienić tylko miałem cały czas Chiny.A o które sterowniki pytasz?
 5. Rom raczej dobry bo wcześniej go wgrywałem za pomocą mi flasha i było ok. Problem się pojawił dopiero po zamianie pliku rawprogram. Dodam że zamieniłem plik na ściągnięty z linka, a poźniej też próbowałem jak w którymś wpisie edytować i dodać brakujący wpis: cust.img i to samo. Jeszcze jest tak że gdy wgram niezmieniony rom to tryb recovery działa czyli vol+ i power a gdy jest ten podmieniony rawprogram to nie mogę wejść do trybu recovery ( pojawia się na ułamek sekundy logo "mi" i telefon się restartuje). Tylko że efekt jest ten sam bo cały czas świeci logo mi i trzy kropeczki i tak aż do wyczerpania baterii. Jeszcze jedna sprawa, jak próbowałem wgrać wersję stable to wyskoczył błąd i pisało:"odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" i jakieś tam błędy. Wersja mi flasha to 2016.08.30.0
 6. Witam Próbowałem sposobu z instrukcji jarek87. Pobrałem oprogramowanie dla Redmi Note3 SE fastboot file, rozpakowałem dwa razy, podmieniłem plik rawprogram, ściągnąłem ZCX TWRP 0917 ale nie podmieniłem pliku recovery . Po zainstalowaniu przez mi flash,gdy operacja zakończyła się sukcesem włączyłem telefon i cały czas jest pokazane logo MI i mrugające 3 kropeczki na dole i tak cały czas. Próbowałem później znów wgrać oprogramowanie z podmienionym recovery i dodaniem w pliku rawprogram wpisu: cust.img tam gdzie go brakowało i nadal to samo.Następnie próbowałem wgrać oprogramowanie przez mi flash już bez podmienionych plików i jest to samo napis MI i trzy mrugające kropeczki czy mógłby ktoś mi pomóc rozwiązać ten problem?
×
×
 • Create New...