Jump to content

Agreścik

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Agreścik

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki. Temat do zamknięcia.
 2. Agreścik

  Podział ekranu

  Witam, krótkie pytanko, ostatnio bawiłem się w ustawieniach i włączyłem opcję podziału ekranu myśląc, że wszystko będzie fajnie. No niestety nie jest. Włączyłem to, tak jak kiedyś w swoim Samsungu Galaxy S4 przytrzymując przycisk "wstecz". Teraz, cofając się w niektórych aplikacjach, po mimo kliknięcia w przycisk "wstecz" podział ekranu automatycznie się załącza. Pytanie: Niestety nie pamiętam, gdzie dokładnie w ustawieniach. Czy ktoś wie może gdzie dokładnie się to wyłącza? Xiaomi Mi5, wersja android 7.0 NRD90M, wersja MIUI 9 Global 7.12.14 | Beta Pozdrawiam.
 3. Mam 3 opcje - przesyłanie plików (ptp) - przesyłanie plików - ładowanie baterii Jesli wybiore 2 lub 3 opcje to mi automatycznie odłącza telefon od komputera i tylko jest ładowanie, widze te dwa foldery które są na zrzucie tylko w przypadku gdy wybiore (ptp).
 4. Witam, jakiś czas temu zgrałem sobie ~300 piosenek na telefon tego samego dnia w którym go otrzymałem i nic by nie było z tym dziwnego gdyby nie to że w momencie gdy teraz podłączam telefon do komputera i chcę zgrać to widzę (załącznik 1) tylko folder ze zdjęciami i obrazy, poprzednio tu była jeszcze muzyka gdzie ją zgrałem. Myślałem ze to jakiś bug odłączyłem podłączyłem ponownie i to samo, sprawdzam na telefonie czy może usunął mi się ten folder muzyka jak i folder jest (załącznik 2 i 3). Przed pracą w któryś dzień spróbowałem zgrać muzykę do folderu Messanger, poniekąd działa i muzykę mogę
 5. Przecież wstawiłem Ci screen ja kto u mnie wygląda. Wymusiłem zatrzymanie, zobaczę czy to pomoże.
 6. Nie mam czegoś takiego. Na screenie wyżej jak wchodze w carouel to mam tylko ten jeden folder i on jest odznaczony, nic więcej.
 7. Witam, od paru dni korzystam z telefonu Xiaomi Mi5 i z początku jakoś nie przywiązywałem wagi do tapety która aktualnie posiadam jednakże postanowiłem ustawić swoją, indywidualną. Niestety tutaj pojawia się problem mianowicie w momencie gdy ustawiam ekran blokady na konkretną tapetę po jakimś czasie ustawia się jakaś domyślna systemowa tapeta. Wie może ktoś jak wyłączyć ta opcje "codzienne tapety ekranu blokady"? Po mimo ustawienia swojej tapety nadal samoczynnie zmienia się na jakaś inną. Jak widać w załączniku podrzuciłem kilka screenów, nie mam włączonej tej opcji natomiast na ekranie bloka
×
×
 • Create New...