Skocz do zawartości

Chomzini

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chomzini

  1. Niestety czyszczenie całej pamięci nie pomogło telefon dalej się restartuje;( Może jeszcze jakieś sugestie mogące rozwiązać problem, zastanawiałem się czy jest aplikacja która monitoruje całą prace telefonu i da się wyłapać co powoduję restart ?
  2. Najnowszy soft na pokładzie mojego Mi5, teraz będę obserwował, zobaczymy czy pomoże, jak nie to czyszczenie całej pamięci. Dzięki za zainteresowanie tematem
  3. Dziś wgram najnowszy system xiaomi.eu A odnośnie resetu telefonu to chodziło Ci o wgranie Global Developer Version a dopiero potem Xiaomi.eu?
  4. Coś więcej w temacie? Jakaś rada?
  5. Witam, Telefon Mi5 ma wgrane Xiaomi,eu MIUI 8.6 wersja 7.6.22. Problem objawia się zawieszaniem systemu co parę dni, niezależnie od aplikacji jaka w danym momencie jest używana, natomiast restarty telefonu są podczas jazdy na nawigacji z Yanosikiem, telefon pracuje ok godzinę na włączonym wyświetlaczu i wszystko ok, potem następuję restart, potem znowu dłuższy czas pracy i znowu restart. Jak myślicie wina po stronie softu? czy raczej hardware? Za wszelkie podpowiedzi co pomoże w wyeliminowaniu problemu z góry wielkie dzięki.
  6. Witam, coś się zmieniło z tymi szukamy podczas rozmowy? Mam chyba podobny problem, gdy rozmawiam to słychać w słuchawce szumy jakby telefon próbował się łączyć (dźwięk podobny do wydawanego przez modem w starych czasach internetu z telekomunikacji) strasznie to jest irytujące. Sieć Tmobile wgrane najnowsze Miui. Eu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...