Skocz do zawartości

weronka

Użytkownicy
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez weronka

  1. Odświeżam temat... pomoże ktoś?
  2. "Nie rozpoznano urzadzenia USB. Ma awarie..." itd.
  3. W jaki sposób mam to zrobić?
  4. Witam serdecznie, mam następujący problem... Zainstalowałem aktualizację 7.11.23 i prawdopodobnie od tego czasu zamiast telefon to w komputerze wykrywa mi "Uszkodzone urządzenie". Myślałem, że to wina ustawień MTP. Poprzez roota próbowałem znaleźć plik: data/property/persist.sys.usb.config, ale niestety NIE MA takiego pliku. Nawet zainstalowałem programy typu, QuickShortcutMaker oraz USB driver. Nie wchodzi mi w ogóle w ustawienia "połączenie USB z komputerem" i jak tworzę skrót na ekranie to nic nie działa. Cóż mam zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Marcin.
  5. Wszystko działa! Dziękuję bardzo za pomoc! Jesteście świetni (Mariusz.ur przede wszystkim) teraz jak mam się odwdzięczyć?
  6. Ale pomyłka... Usunęłam 3 pierwsze pliki. Tych dwóch: gatekeeper.password.key, gatekeeper.pattern.key nie mogę znaleźć.
  7. Na pewno w przyszłości skorzystam z rady. Mój poziom na pewno nie jest zaawansowany i tu może być problem, ale na szczęście mam znajomego, który lubi grzebać w komputerach i telefonach, więc myślę, że z Twoją pomocą da radę. Wchodzę w recovery i... nic, nic się nie dzieje(w załaczniku zdjęcie). Używam przycisków vol- i włącznik telefonu.
  8. Witam wszystkich, mam problem po zainstalowaniu aktualizacji 7.2.24. Wszystko się powiodło, włączyłam telefon, wpisuję kod pin aby odblokować kartę sim, powiodło się i dalej wyskakuje blokada ekranu... i tutaj zaczyna się problem. Wpisuję moje hasło i nic, tak sobie myślę co jest nie tak? źle wpisałam czy co? Robię te czynność kolejny raz i znów błąd - niepoprawne hasło. Przyszedł mój chłopak, dałam mu telefon żeby sobie wszedł, wpisuje hasło i blokada. Teraz po każdym wpisaniu hasła mam blokadę 4min. Telefon jest mi niezmiernie potrzebny. Miałam na nim dużo danych, m.in różne ważne notatki oraz zdjęcia. Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...