Jump to content

ricfour

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ricfour

 1. ricfour

  Selfie stick

  Hej. Czy ktoś z was używa albo wie gdzie można dostać w sensownej cenie selfie stick do xiaomi redmi 4 pro? Próbowałem już i tych na kabel i tych na bluethooth i żaden nie chciał współpracować tak jak powinien. Zawsze coś tam nie pasowało. Ktoś pomoże?
 2. Kunislaw nie rozwiązałem go. Po ponownej instalacji wszystkiego od nowa dalej nie ma tej wibracji. Dałem sobie na razie z tym spokój i używam telefonu normalnie. Może któraś aktualizacja to poprawi.
 3. Telefon jak na razie jest jako drugi nie używany ze względu właśnie na to, że chce w nim wszystko zrobić tak jak chce więc żadnych ważnych danych tam nie ma i mogę robić wszystko łącznie z wgraniem od nowa wszystkiego. Z tego co pamiętam po instalacji romu i dodatków i roota nie robiłem wipe cache. Jedynie zrobiłem naprawę uprawnień w TWRP tak dla pewności.
 4. Witam. Nie tak dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem redmi 4 pro. Zamówiłem z ali od goldway, kurier po 2 tygodniach zapukał do drzwi. Gratis jeszcze folia na ekran i silikonowy case. Dostałem go z oryginalnym globalem. Odblokowałem od razu bl i wgrałem nowy soft od miui polska. Wszystko niby działa. Wgrałem dokładnie MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.2.24 (rozwojowa). Wersja androida to 6.0.1 MMB29M. Do tego od razu root i wgrane dodatki od miui polska. I teraz pytanie. Na globalu przy odblokowywaniu telefonu odciskiem palca była krótka wibracja, że telefon jest odblokowany. Jeśli czytnik nie odczytał odcisku pojawiała się dłuższa wibracja. Czy da się też tą opcję włączyć w tym romie od miui polska, ponieważ wibracja pojawia mi się tylko gdy czytnik nie odczyta palca a jeśli odczyta to odblokowuje, ale bez żadnego sygnału zwrotnego co było fajne w globalu. No i czy da się też zmienić animację przy odblokowywaniu i blokowaniu ekranu? Głównie chodzi o usunięcie tego efektu "wygaszania" ekranu. Druga sprawa to jak się nazywa w systemie ta klawiatura Xperia, która miała się zainstalować z dodatkami? Bo u siebie widzę albo klawiaturę od google, albo klawiatura miui. Tak ma być?
×
×
 • Create New...