b1krolikowski

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About b1krolikowski

 • Rank
  Nowy
 1. Jednak nic z tego nie będzie. Coś chyba poprzednim razem jak pisałem zpi... bo teraz wgl nie mogę wejść w trym fastboot tylko czerwona dioda się świeci jak naciskam cokolwiek. Znacie jakiś serwis w poznaniu który mi to naprawi?
 2. Niestety Mi Unlock nie nie działa dla mnie, bo telefon nie jestjuż przypisany w tej chwili do konta i nie wiem jak to zrobić bez uruchomienia telefonu fastboot daje mi takie wyniki: oslo próbowaem MiFlash , ale daje rezultat:
 3. Cześć! Chciałem sobie zainstalować polskiego ROMa jak robiłem to wielokrotnie na poprzednim NOTE, jednak skończyłem ze zbrickowanym telefonem. Zczanę od początku i nadmienię na wsępie, że cały poradnik do odblokowania bootloadera i instalacji ROMu ogarnąłem i przeszedłem krok po kroku bez żadnych problemów. A zatem zacząłem od zgody od producenta na unlock bootloadera dostałem i wziąłem się za odblokowwywanie zgodnie z instrukcją na miuipolska. Okazało się w fastboocie, że mój device jest doblokowany więc zflsahowałem TWRP i przeszedłem do instrukcji instalowania ROMU. Ściągnąłem ROM do mojego sprzętu i zainstalowłem zgodnie z krokami tutorialu i nawet wszędzie succes się pokazało, ale po reboocie pojawia się na sekundę logo MI i dead. Do fastboota mogę się dostać ale recovery nie działa. Co ciekawe teraz fastboot twierdzi, że nagle mam zablokowany bootloader Czegoś nie ogarnąłem? Jak z tego wyjść?