Jump to content

Cthulhu

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cthulhu

 1. Stawiałem niedawno system od nowa i problem dalej ten sam.
 2. Witam, mam problem z aktualizacjami windowsa 10, problem polega na tym że za każdym razem jak go aktualizuje to zacina mi się na 20-30% komputer muszę resetować odcinając go od zasilania ponieważ nic innego nie mogę zrobić. Po zresetowaniu idzie dalej, ale problem się powtarza przy 80-100%, trochę mnie to irytuje oraz boję się że w końcu za którymś razem może się system posypać tracąc przy tym wszystkie dane. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać?
 3. Witam! Czy ktoś kupował telefon na allegro od sprzedawcy czeczek?
 4. Ponieważ znudził mi się IOS. To jest już mój trzeci IP i denerwuje mnie w Apple że w nowych telefonach nie dają niczego innowacyjnego oprócz ulepszania aparatu praktycznie. Preferuje telefon od 5 cali do 5,5 z rozdzielczością FHD i żeby starczył na ok. 2 lata użytkowania. I najważniejsze żeby się zbytnio nie przycinał Zgadza się ogranicza strasznie przez zamknięcie swojego systemu, ale z jednej strony mi się podoba bo mało kiedy mi się przycina. Jedyny telefon z androidem jaki miałem to był Galaxy S3 i po 2 miesiącach użytkowania nie dało się na nim pracować bo mocno przycinał nawet po formatowaniu. Po tym telefonie jakoś trzymałem dystans do androida
 5. Mam zamiar przesiąść się z IPhona 6 na Xiaomi, ale jest dużo modeli telefonów od tego producenta i nie mam pojęcia jaki będzie najlepszy wybór do 1000zł. Nie interesuje mnie też wysyłka z Chin bo nie mam zbytnio czasu na długie czekanie. I mam też drugie pytanie do was, czy polecacie kupowanie telefonu od technos-online czy macie jakichś innych polskich sprzedawców do polecenia.
×
×
 • Create New...