Jump to content

Klapslock

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3

Klapslock's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. http://www.spemall.com/LCD-Display-Screen-Assembly-Touch-Screen-For-Xiaomi-3-Smartphone_g.html
 2. Okej, nie spieram się. Nie miałem jeszcze tego "czegoś" w rękach więc wierzę ci na słowo.
 3. Nie twierdzę że to nie jest szkło, ale ta fotografia to żaden dowód. Pracuję przy tworzywach i zapewniam cię że np. cienka tafla z poliwęglanu może pękać tak samo jak to "szkło" na fotce. Ale właściwie to co to za różnica szkło czy plastik? Ważne żeby skutecznie zabezpieczało ekran i estetycznie wyglądało. Prawda?
 4. Dostałem taką oto odpowiedź: xiaomi company do not launch the exactly estimate time for this model. you can make order first, we can send your order as priority once it launch. Thanks
 5. Wysłałem do spemall pytanie o ten telefon. Ciekawe co odpowiedzą.
 6. Tak też mi się wydaje że sprzedają coś co nie istnieje.
 7. Nie znalazłem na forum konkretnych informacji o Mi3S (same plotki że ma być) tymczasem jest w sprzedaży: http://www.spemall.com/XIAOMI-3S-Mi3s-Quad-Core-Smartphone-3GB-RAM-Snapdragon-801-MSM8974AC-8-0MP-Front-Camera-4G-Bluetooth-5-5-Inch-1920-1080-FHD-IPS-Retina-Screen_g.html Możliwe że sprzedają coś czego nie ma? Czy ktoś z was ma ten telefon? Ciekaw jestem wrażeń.
 8. U mnie śmiga MI 3 WCDMA Android: 4.4.2 | MIUI: KXDCNBE18.0 wersja stabilna. i jest OK
 9. "Do mi2a praktycznie cały czas wgrywałem różne romy, ale niektóre rozwojowe były nieporównywalnie gorsze od wersji stabilnych." Sam sobie odpowiedziałeś.
 10. Zgadzam się co do RS232. W pracy ciągle RS używam, nawet urządzenia młodsze niż 20 lat programuje się w ten sposób. Po prostu producenci automatyki wiedzą że nie zmienia się tego co dobre i niezawodne. Dlatego "stare" laptopy z tym interfejsem ciągle na siebie zarabiają.[emoji2]
 11. http://miuipolska.pl/kupno-mi-2-na-ibuygou-com/ Ja kupiłem na spemall i za Mi3 z 16GB zapłaciłem razem z przesyłką (DHL) 980zł. Obyło się bez VAT. Paczka opisana "repaired communication device, price: 27,40$".
 12. tutaj masz opis: http://miuipolska.pl/kupno-mi-2-na-ibuygou-com/ Ja kupowałem teraz Mi3 na http://www.spemall.com i trwało tydzień od wpłaty do otrzymania przesyłki. Zawsze płać przez paypal.
 13. Witam, u mnie było prawie dokładnie jak u piorka25. Zakup Mi3 16GB w poprzedni piątek(18.07) wieczorem, a dzisiaj o 14.00 telefon już u mnie. Troszkę byłem nerwowy i w poniedziałek wieczorem wysłałem ticket z ponagleniem bo ciągle status był "paid". Ale chyba niepotrzebnie ich popędzałem. Sklep polecam.
×
×
 • Create New...