kucykpl

Użytkownicy
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About kucykpl

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/19/70

Kontakt z Tobą

 • Skype
  kucykpl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krasnystaw

Dodatkowe

 • Smartfon
  RMN2 PRIME

Recent Profile Visitors

270 profile views
 1. Nie wiem jak Wy ale ja wgrałem TWRP 3.0 tak jak zykle za pomocą starego dobrego MobileUncle i działa. PO co jakieś Adb ? Itp ?
 2. Witam. Posiadam RMN2 Prime soft 6.1.21 oraz słuchawkę bluetooth od MI. Od pewnego czasu zaczęła mi się rozłączać kilka razy dziennie. Myślałem że to wina poprzednich softów. Ale nawet na najnowszym robi się to samo. Ma ktoś na to radę , lub zna powód takiego działania. Dodam iż starego RMN WCDMA sprzedałem teściowi i posiada on taką samą słuchawkę i takie rzeczy się u niego nie dzieją.
 3. Witam. Posiadam RMN2 Prime soft 6.1.21 oraz słuchawkę bluetooth od MI. Od pewnego czasu zaczęła mi się rozłączać kilka razy dziennie. Myślałem że to wina poprzednich softów. Ale nawet na najnowszym robi się to samo. Ma ktoś na to radę , lub zna powód takiego działania. Dodam iż starego RMN WCDMA sprzedałem teściowi i posiada on taką samą słuchawkę i takie rzeczy się u niego nie dzieją.
 4. Ale na tym roocie co mamy nie działa poprawnie fouldermont.
 5. Witam Czy ktoś robił roota w/g tego linka ? http://en.miui.com/thread-146299-1-1.html
 6. Co do roota RMN2 mam takie pytanko. Co zrobić żeby fouldermont przenosił na kartę. Bo niby mam ustawione uprawnienia root dla niego ,ale po uruchomieniu pokazuje się komunikat że w związku z używaniem lollipopa z selinuxem nie mam wsparcia SuperSu i muszę zainstalować supersu z chainfire do poprawnej pracy. Próbowałem zainstalować super su ale nie udało mi się. Może ktoś wie co trzeba zrobić ?
 7. Miałeś rację naprawili Mają szczęście
 8. Czyli jeśli wgram rom z xiaomi.eu to będzie pełen root i fouldermount nie będzie krzyczał że trzeba wgrać supersu ? Czy trzeba czekać ?
 9. Mam nadzieję że masz rację.
 10. Witam Kupiłem wczoraj słuchawkę od MI i mam problem. Mianowicie mam połączoną z RedMi note2 i za każdym razem kiedy chcę zadzwonić lub odbieram rozmowę muszę przełączyć w opcji połączenia przełącz dźwięk na bluetooth. Jest to dość denerwujące. Próbowałem rozparować i sparować ponownie ale nic to nie dało. Zauważyłem że podczas wybierania numeru dźwięk jest w słuchawce, a w momencie połączenia z osobą przełącza się na słuchawki i dźwięk jest w gośniku. Ma ktoś jakiś przepis na to żeby nie przełączało się ?
 11. Ciekawe kiedy nasi spece zrobią z niego polską wersję i umieszczą na MIUI Polska ?
 12. Ja kupiłem telefon od królika24 w kolorze czarnym razem z czarnym firmowym case. I jak narazie jestem zadowolony. Telefon zrobił się większy o około 2 mm w każdą stronę i jest ok.
 13. Hmm. U mnie w domu na 7 i MacOS Yosemite bezproblemowo łaczy sie kablem, z Xp w firmie raz tak a raz nie, ma humory. W Xp pomaga Airdroid po wifi ale transfer badziewny.
 14. Wiem że tu jest o Titanium Backup ale u mnie o instalkę super su krzyczy oryginalny foldermount. Ale nie mogę zaktualizować binarii dla super user w żaden sposób.