Jump to content

bmserwis

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bmserwis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dziękuję zaraz spróbuję, a czy mogę jeszcze tylko prosić o informacje czy strace dane podczas aktualizacji?
 2. Próbowałem ściągnąć od Was plik, ale po jego uruchomieniu pokazały mi się przy starcie jakieś chińskie krzaczki, poszukam zaraz instrukcji plik zip ściągnałem stąd: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=189393 xiaomi.eu_multi_HMPro_7.6.10_v8-6.0.zip Dokładnie tak zrobiłem, rozpakował plik a po uruchomieniu pojawił się bootloader chyba, z możliwościami wyboru ale wszystko po chińsku.
 3. Cześć mam telefon Xiaomi Redmi Pro, kupiłem go już z polskim MIUI mam dokładnie wersję MIUI 8.7.1.19 (rozwojowa) i przez aktualizacje telefon nie znajduje nowszej wersji, telefon mam już ponad pół roku. Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić jak mam go zaktualizować, zależy mi też jeżeli to możliwe by nie stracić danych (kalendarz, kontakty, aplikacje)
 4. Zrzut to lewy przycisk obok home i przycisk głośności w dół, albo trzy palce. Oba rozwiązania są średnio wygodne.
 5. Przesyłam zrzut ekranu, to jeszcze zapytam czy to jest najnowsza wersja i czy warto aktualizować (nie chciałbym utracić danych kilka godzin ustawiałem wszystko pod siebie). OK już wiem, że mam najnowszą wersję i kolejna wyjdzie po 10 lutym. Pozostałe pytania pozostają aktualne, próbowałem sterowania głosem Google Now, ale jakoś nie chce to działać muszę poszukać jakiejś instrukcji.
 6. Witam jestem nowym posiadacze Redmi Pro, mam w związku z tym kilka pytań: - czy da się ustawić wybudzanie telefonu po przyłożeniu palca do czytnika (bez wciskania przycisku, wybudzania ekranu wcześniej)? -czy jest sposób na ustawienie skrótu do zrzutu ekranu np: w postaci naciśnięcia szybko dwa razy przycisku ściszania? - czy da się ustawić sterowanie głosem (pisanie sms i ich wysyłanie, dużo prowadzę i byłoby to wygodne, dzwonienie do wybranych kontaktów)
 7. Witam jestem nowym posiadacze Redmi Pro, mam w związku z tym kilka pytań: - czy da się ustawić wybudzanie telefonu po przyłożeniu palca do czytnika (bez wciskania przycisku, wybudzania ekranu wcześniej)? -czy jest sposób na ustawienie skrótu do zrzutu ekranu np: w postaci naciśnięcia szybko dwa razy przycisku ściszania? - czy da się ustawić sterowanie głosem (pisanie sms i ich wysyłanie, dużo prowadzę i byłoby to wygodne, dzwonienie do wybranych kontaktów)
×
×
 • Create New...