hubercik000

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hubercik000

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro
 1. Istnieje jakaś modyfikacja, która pozwalałaby zmieniać czułość mikrofonu (zmniejszyć)? Chodzi o to, że gdy nagrywam film w miejscu, gdzie jest bardzo głośno, np. w klubie, to na filmie nie słychać praktycznie w ogóle muzyki. Zamiast tego jest buczenie i jeden wielki trzask. Podejrzewam, że zmniejszenie czułości mikrofonu pozwoliłoby chociaż trochę rozwiązać ten problem. Jakość dźwięku na filmach nagrywanych telefonami znajomych w tych samych miejscach to bajka, słychać wszystko bardzo ładnie i wyraźnie. Próbowałem nagrywać jednym głównym mikrofonem a także dwoma dostępnymi w telefonie mikrofonami - efekt cały czas jest ten sam. Przejrzałem google oraz forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Odpowiedzi są albo do starszych wersji systemu, albo w odpowiednich wątkach nie ma ich w ogóle. Ewentualnie rozważam jeszcze opcję - mikrofony mogły się już trochę "zużyć" z takiej racji, że mój telefon ma już 3 lata. Tutaj rodzi się kolejne pytanie - czy w takim razie pomogłaby wymiana mikrofonów na nowe zamienniki, czy telefon jest po prostu za stary, by mógł nagrać takie dźwięki i nawet wymiana mikrofonów nie pomoże?
 2. Istnieje jakaś modyfikacja, która pozwalałaby zmieniać czułość mikrofonu (zmniejszyć)? Chodzi o to, że gdy nagrywam film w miejscu, gdzie jest bardzo głośno, np. w klubie, to na filmie nie słychać praktycznie w ogóle muzyki. Zamiast tego jest buczenie i jeden wielki trzask. Podejrzewam, że zmniejszenie czułości mikrofonu pozwoliłoby chociaż trochę rozwiązać ten problem. Jakość dźwięku na filmach nagrywanych telefonami znajomych w tych samych miejscach to bajka, słychać wszystko bardzo ładnie i wyraźnie. Próbowałem nagrywać jednym głównym mikrofonem a także dwoma dostępnymi w telefonie mikrofonami - efekt cały czas jest ten sam. Przejrzałem google oraz forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Odpowiedzi są albo do starszych wersji systemu, albo w odpowiednich wątkach nie ma ich w ogóle. Ewentualnie rozważam jeszcze opcję - mikrofony mogły się już trochę "zużyć" z takiej racji, że mój telefon ma już 3 lata. Tutaj rodzi się kolejne pytanie - czy w takim razie pomogłaby wymiana mikrofonów na nowe zamienniki, czy telefon jest po prostu za stary, by mógł nagrać takie dźwięki i nawet wymiana mikrofonów nie pomoże? Mój telefon - Redmi Note 3 Pro Wersja MIUI - Xiaomi.eu 8.11.22 (najnowsza) Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 3. Znalazłem błąd, który występuje w ROMach xiaomi.eu Stable (8.1.1.0) i Dev (7.1.19) na telefon XRN3Pro. Błąd ten nie występuje w Global Stable (8.1.1.0). Polega on na tym, że obojętnie jak zmienię wygląd ikonek w motywach to ikonka Facebooka i Messengera na pulpicie się nie zmieni. Skąd wiem, że to akurat bug a nie wina aplikacji? A no stąd, że obie aplikację mam zablokowane na odcisk palca i gdy włączam którąś z nich to na ekranie ochrony prywatności pokazuje prawidłową ikonkę, taką jak z motywu. Także w ustawieniach widać prawidłowe ikonki, takie jak powinny być, tylko właśnie nie na pulpicie.