Jump to content

Zamtuz

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zamtuz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Panowie, telefon służy mi głównie do przeglądania internetu, maili, filmiki na YT, i MUZYKA, na to w sumie idzie mi najwięcej pamięci, w gry nie gram na telefonie, ale jakieś filmiki w Full HD też zajmują swoje gdybym chciał coś nagrać. Te dwie opcje które rozważam już linkuje. http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-3-32gb-international-gold-fv23-i6577338205.html lub http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-6-44-3-64gb-zloty-wwa-gwar-fv23-i6498688454.html W obu przypadkach mamy doczynienia z wersją 3 GB RAMu. Proszę o radę co do tych 2 aukcji.
  2. Z tym ROMEM to chodziło mi o systemy ten cały MiPolska Mi.eu itd. Przepraszam za błędy ale nie orientuje się w tym więc nie odróżniam do końca. Chodzi mi o to że na allegro różnica między tymi dwiema wersjami to 100 zł a tylko przy 32GB wersji sprzedawca piszę, że ma oprogramowanie GLOBAL, w wersji 64 tego nie ma, jest zwykły system i chciałem zapytać czy w takim normalnym użytkowaniu (nie jestem jakiś wymagający) wystarczy mi ten system czy nie będzie go zamulać? Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za udział w dyskusji.
  3. Witam serdecznie, zastanawiam się nad wyborem jednej z tych dwóch wersji mi maxa, osobiście sprzedający przy wersji 32 GB piszę, że ma wersję global Miu itd itd a przy 64GB nie ma tej wersji global tylko to podstwowe spolszczenie. Osobiście nie znam się na telefonach w takim stopniu żeby samodzielnie instalować systemy itd itd. przeraża mnie taka wizja i prosiłbym o pomoc w wyborze. Wybrać gotowca czy warto kupić wersje 64 i ktoś na forum pomógłby mi z tym całym systemem. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...