Jump to content

Lewsey89

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lewsey89

  1. Widziałem instrukcje, lecz nie chciałem robić teg sam. Telefon kupiłem 27/12/2016 więc nie warto ryzykować.:) Opiszę całą sytuację jak wróci z naprawy gwarancynej.
  2. Więc tak Panowie i być może Panie:). Wczoraj spędziłem ok 6h na forach MIUI oraz Youtube. Próbowałem na dziesiątki sposobów uruchomić ekran lecz się nie udało. W moim przypadku nie jest to raczej problem po stronie oprogramowania. Telefon się włącza, ponieważ podświetlają się przyciski przy HOME oraz mruga niebieska dioda od powiadomień. Telefon został naładowany. Po odłączeniu od ładowarki i podpięciu pod kompa pokazywało mi, że bateria ma 96%. Podpięty do kompa dalej się ładował. Gdy ponownie podłączyłem do ładowarki zielona dioda gasła. Odłączenie i znów pod kompa i na kompie dioda świeci, telefon się ładuje. Dziwna sprawa, nie pamiętam jak to wyglądało podczas cyklu ładowania, ponieważ zawsze ładowałem przez sieć i zawsze w nocy. Hard reset nie uruchomił wyświetlacza. Przez telefon da się rozmawiać w samochodzie, po połączeniu z systemem multimedialnym(pobiera kontakty, wykonuje połączenia, odczytuje smsy) Wczoraj późnym wieczorem próbowałem go jeszcze postawić u sprzedawcy lecz też się nie udało. Sprzedawca poinformował mnie, że telefon trafi w ręce ich serwisantów, jeśli to jednak problem softu to mi go ograją i za kilka dni wróci, jeśli jednak hardware to jedzie do Piaseczna do firmy SBE( ustaliłem to na stronie dystrybutora), która obsługuje sprzęt z Polskiej dystrybucji . P.S. dostałem już kilka pytań gdzie kupowałem, że serwis jest w Polsce: Wszystkie sprzęty kupiony w: Allegro(sklep oficjalny allegro aby ktoś nie pomylił z aukcjami allegro) Komputronik Morele X-kom RTVeuroAGD Mall Vobis Redcoon W tych sklepach możemy kupić sprzęt z dystrybucji ABC DATA oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce. Sprzęt ma 24 miesiące gwarancji, prawdopodobnie door to door lecz nie udało mi się tego potwierdzić(jak potwierdzę to poprawię post).
  3. Źle się wyraziłem. Ekran nie startuje. Telefon nie został zalany, ani upuszczony. Odłączyłem go przed chwilą od ładowarki i podłączyłem ponowwnie do komputera, telefon nie został tym razem wykryty a częstotliwość mrugnięcia czerwonej diody się zmieniła. Wcześniej było to ok 3 sec ciągłego świecenia na 1 sec przerwy, po ponownym podpięciu do komputera 1 sekunda działania na 1 sekundę przerwy. Podłączyłem ponownie do ładowarki sieciowej i dioda świeci ciągłym światłem. Gdy podłączyłem drugi raz do ładowarki i zapaliła się dioda ciągłym światłem nie naciskałem żadnych przycisków. Nad ranem telefon jeszcze działał normalnie ponieważ wyłączałem budzik.
  4. Witam, Nie podłączyłem w nocy telefonu do ładowania i myślałem, że się całkowicie rozładował. Mruga niebieska dioda lecz ekran nie startuje. Telefon połączył się z zestawem głośnomówiącym w samochodzie, ponieważ miałem włączony cały czas bluetooth, i mogłem normalnie prowadzić rozmowy. Po podłączeniu do oryginalnej ładowarki sieciowej mruga czerwona dioda po kilku minutach przestaje następnie mruga niebieska. taki cykl się powtarza. Po naciśnięciu power telefon wibruje. Po podłączeniu do laptopa tel jest wykrywany. W momencie pisania posta tel ładuje się od 20 minut. pozdrawiam Michał
×
×
  • Create New...