Jump to content

ArekWolf

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opole
 • Zainteresowania
  IT

Kontakt z Tobą

 • Skype
  arekwolf

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi3

ArekWolf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

1

Community Answers

 1. Czy któryś z kolegów mógłby wypowiedzieć się na temat wbudowanego głośnika mono koło wtyczki ładowarki? Jaka jest ( i czy jest w ogóle ) różnica w porównaniu do Mi3.
 2. Tego pliku nie ma w /system/app/ tylko znajduje się w /system/priv-app/ Niestety, nie pomogła powyższa operacja. Nawet gdy tego pliku nie ma w priv-app cały czas wywala błąd. Musze wiedzieć gdzie przechowywane są dane ustawień opcji które zmienia się w w Settings, usunięcie tych danych przywróci ustawienia domyślne i po problemie. Przynajmniej tak mniemam
 3. Witajcie, mam dziwny problem, otóż po zmianie opcji paska powiadomień w ustawieniach systemowych, konkretniej - przestawieniu opcji wyświetlania ikon z siatki na przewijanie wysypał mi się proces com.android.systemui. MIUI próbuje co 1 sekunde uruchomić go ponownie dlatego po kliknięciu OK na informacji o zatrzymaniu, pojawia się ponownie po 1 sekundzie i cały pasek powiadomień na górze ( ten czarny ) nie pojawia się. Do opcji pasek powiadomień w ustawieniach wejść się nie da. Powiedzcie mi proszę, w którym miejscu za pomocą systemu plików i uprawnienia ROOT mam możliwość wyczyścić ustawienia tej opcji, ew. zmienić w plikach XML z powrotem tą opcję na siatkę.
 4. Dziękuję Acid za szybka odpowiedz. Faktycznie blokada została zdjęta. GO Locker jednak musi mieć zaznaczoną opcje NONE przy blokadzie ekranu. I chyba w takiej tylko konfiguracji działa. Wygląda na to ze GO Locker nie jest kompatybilny z naszym MIUI. Co ciekawe działa GO Locker przy włączonej jakiejkolwiek blokadzie ale wtedy pojawiają się dwie blokady co jest uciążliwe.
 5. Witam wszystkich, z uwagi że to mój pierwszy post witam wszystkich bardzo gorąco Pytanie moje dotyczy blokady ekranu w menu Zabezpieczenia MIUI Stable 17.0 4.4.2. Aktualnie wyłączenie blokady ekranu powoduje zaznaczenie opcji "przesunięcie palcem" tak że przy wybudzaniu telefonu należy przesunąć palcem w dół aby odblokować telefon. W jaki sposób można telefon zmusić aby żadnej blokady nie było? Pytam ponieważ instalacja programu GO Locker powoduje że blokada Go Locker działa tylko z włączonym jakimś zabezpieczeniem, z zaznaczoną opcją "przesunięcie palem" nie działa.
×
×
 • Create New...