dudcov

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dudcov

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei Mate 20 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dudcov

  MIUI 8.8.9

  Mam identycznie na RN3Pro. Pytałem na forum ale nikt nie zajął stanowiska i nie przyszedł z pomocą. Poczekajmy, może ktoś to przeczyta i znajdzie rozwiązanie. Nie mogę zainstalować Torque Pro (OBD 2 & Car) v1.8.202, ale są alternatywne programy, które działają. Podczas instalacji z pliku wgranego ręcznie wyskakuje na ostatnim ekranie X Aplikacja nie została zainstalowana.
 2. dudcov

  MIUI 8.8.9

  Po aktualizacji zniknęła mi aplikacja Torque. Nie ma możliwości ponownego zainstalowania aplikacji. Instalacja nieudana. Czy da się coś z tym zrobić ?
 3. dudcov

  MIUI 8.7.26

  Po wejściu w Ustawienia > Wyszukaj w ustawieniach otrzymuję komunikat "Aplikacja Ustawienia przestałą działać" RMN3Pro. Jak sobie z tym poradzić ?
 4. dudcov

  MIUI 8.3.2

  Znów skopali codzienne tapety blokady. Ustawienia zupełnie zniknęły.
 5. dudcov

  MIUI 7.12.14

  No właśnie nie ma. Ale poradziłem sobie. Zrobiłem paczkę lockscreen_only.zip z plikiem MiGalleryLockscreen.apk z wersji 7.12.7 i zainstalowałem ją z TWRP w wersji 7.12.14 i działa.
 6. dudcov

  MIUI 7.12.14

  Nie ma tej funkcji. W ustawieniach zniknęło.
 7. dudcov

  MIUI 7.12.14

  Po aktualizacji do wersji 7.12.14 przestały działać codzienne tapety ekranu blokady. Czy ktoś zauważył ten problem lub co lepsze ma już rozwiązanie tego problemu? Paczka ściągnięta z innego wątku tego forum niestety nie działa. Redmi Note 3 Pro (kenzo)
 8. Witam Panowie. Po aktualizacji MIUI do wersji 7.1.5 pojawił się narastający dźwięk połączenia przychodzącego - nie ukrywam, że strasznie mnie to irytuje i chciałem to wyłączyć ale nie wiem jak i gdzie. Zainstalowanie Xposed Framework i MIUI 8 Tweaks czy GravityBox i zmiany z ich pomocą nie dają rady. Pomóżcie proszę jeśli ktoś zna skuteczną metodę. Telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon)