Właśnie o to chodzi ze główna w ogóle nie chce się załadować cały czas kółko się kręci i nie mogę zobaczyć kto do mnie napisał bo też powiadomienia nie przychodzą dopiero na komputerze mogę sobie odczytać
sprawdziłem również że jeśli do kogoś napiszę i ta osoba mi odpisze to w ogóle się w telefonie to nie pojawia więc chyba moja ostateczność to przejść na któryś z europejskich rom-ów