Cześć witajcie mam mały problem przyszedł mi dzisiaj Redmi Pro 3/32 posiadam rom MIU Global 8.0 wersja Stabilna 8.0.7.0(LXKCNMA) myślę też przejść na rom MIUPolska albo xiaomi.eu ale najpierw muszą mi odblokować bootloader więc muszę się jeszcze pomęczyć trochę z tym Stockowym romem i tak ogólnie wszystko ładnie pięknie działa jest język polski i prawie każda aplikacja działa jak należy tylko mam mały problem z aplikacja Messenger otóż gdy w nią wchodzę historia moich konwersacji cały czas się ładuje i nie dostaje powiadomień natomiast jeśli przejdę w inne zakładki wszystko w miarę działa da się normalnie napisać do kogoś lecz czasem też ładuje się zakładka kto jest aktywny załączam screany jak to mniej więcej wygląda i liczę na jakąś małą pomoc z waszej strony dziękuje