Jump to content

joker70

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About joker70

 • Rank
  Nowy
 1. Niestety, nie ruszył dalej. Non stop restarty. Przeczytałem dużo informacji, ale dalej nie wiem jak to ugryźć. Po wejściu do Fastboot dalej sam robi restart i nie może wejść do Mi android. i tak w kółko. Skąd wziąć Miflash do win 32 Skąd sterowniki do Xiaomi. Dajcie proszę instrukcję jaki rom jaki flash itp.. To Redmi 3, ale nie wiem jaki miał rom, kupiony oryginalny i nie ruszany, miał j.polski w miarę dobry więc nie ruszałem, korzystała córka. dzięki za info.
 2. Tak, wiem. Właśnie leżał w ryżu cały dzień i noc. No i kaloryfer gorący też zaliczał Poczekam jeszcze 2-3 dni i wyślę może komuś mądremu do postawienia go na nogi..
 3. Witajcie. Redmi 3, niestety ale na chwileczkę wpadł do wody. Od razu go wysuszyłem, ale niestety jak w takich wypadkach zawsze coś się dzieje.. Nie mogę go wyłączyć, zaczyna wchodzić do Mi i pokazuje się na dole android i za chwilkę znów restart i znów MI i na dole android i tak wkółko, już od rana. Jak wcisnę power i (-) , załapie fastboot, pokazuje się ludzik i za chwilkę znów MI i za chwilkę restart samoistny.. Nie żeby to nie było śmieszne ale zaczynam się niepokoić czy da się coś zrobić.. Może ktoś miał taki przypadek ? Na kompie mam win7 ale 32bit , gdzieś przeczytałem że flash d
×
×
 • Create New...