refflux

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About refflux

 • Rank
  Nowy
 1. Ok, sprawdzę sobie jak będę w domu i dam znać co wyszło nie spodziewałem się aż takich komplikacji . Skoro podpinalem wcześniej muszki przez otg i działały to czemu z padem by miało być tyle problemów? Ale dzięki za poradę.
 2. Mam aplikacje sixaxis controller, mam telefon zrootowany, podpinalem po kablu i wg instrukcji w programie i nic. Niby się łączy, ale żadnej reakcji na telefonie.
 3. Witam, Przed Mi5s miałem xperie z3c i nie było żadnych problemów ze sparowaniem dualshockow 3 i 4. Nic dziwnego, w końcu wszystko od sony, to się nie powinno gryźć Próbowałem z innymi telefonami i dało radę podpiąć dualshocka 4 przez kabel OTG. Bezprzewodowo trzeba się było trochę namęczyć i nie zawsze dawało radę. Ale po kablu nigdy nie było problemów. A w Mi5s nie da się ani po kablu ani bezprzewodowo. Pad jest wykrywany przez bluetooth jako "Wireless Controller" i mogę go dodać do zaufanych urządzeń, ale nie chce działać. Co zrobić, żeby dało radę połączyć pada z telefonem i grać w GTA? PS wersja MIUI: MIUI 8.2 by xiaomi.eu 6.12.29 (rozwojowa) Pozdrawiam!