Jump to content

japka

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by japka

 1. A yi 4k+ ile ma gwarancji? Jeśli kupię z Niemiec gdzie byłaby realizowana gwarancja?
 2. Witam, problem dotyczy Redmi Note 4X wersja global z Proline, mianowicie podczas nagrywania kamerą dźwięk jest przez 1 sekundę poprawny a zaraz jakby automatycznie się wycisza i ma taki efekt jakby było słychać to co się dzieje na filmie z pod wody, jest zniekształcony i niewyraźny. Zauważyłem że problem częściej się pojawia w głośnym otoczeniu (tak jakby telefon obczaił że jest mega głośno i sobie ścisza mikrofon o powiedzmy 80% dodatkowo obniżając jakość dźwięku) w cichym przeważnie jest ok. Wcześniej miałem MI3 i pamiętam że tam też był kiedyś dokładnie taki sam problem ale z którąś aktualizacją zostało to naprawione i dźwięk był pierwsza klasa. Czy ktoś ma jakieś pomysły co można z tym zrobić? To na pewno wina softu bo w innych sprawach mikrofon działa ok.
 3. Właśnie nie ma na co czekać Czy to szkło mocolo ładnie przylega na krawędziach ?
 4. No i takie mocolo jest jakoś wyprofilwane na krawedziach czy jak ?
 5. Czy ktoś rozwiązał ten problem z kiepskim dźwiękiem przy nagrywaniu? Wyżej jest mowa że w v18 stable jest ok. Czy można v18 wgrać na v23?
 6. Witam, problem dotyczy MI3 na ostatniej wersji stable android 4.4. Operator Orange, problem dotyczy 2G i 3G oraz występuje od kiedy mam MI3 czyli jakieś 3 tygodnie. Nagrywanie rozmów nie działa prawidłowo przy połączeniach przychodzących, słychać tylko rozmówcę na xiaomi a w czasie gdy powinno być słychać w nagraniu drugą stronę jest cisza, tzn mamy monolog. Natomiast gdy dzwonię do kogoś wtedy wszystko nagrywa się idealnie. Pytanie czy jest możliwość naprawy tego problemu bez przechodzenia na wersje dev?
×
×
 • Create New...