Jump to content

Darecki

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xianomi Red Rice

Darecki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam wszystkich na forum. Przymierzam się do kupna xiaomi redmi note 4x. Zalezy aby było obsługą band 20 (lte 800mhz).Procesor Snapdragon 625.wersja 3/32 najlepije z dystrybucji polskiej zalezy mi na fakturze i gwarancji.Czy ktoś z was może polecic solidnego sprzedawcę ?
 2. Witam wszystkich na forum. Przymierzam się do kupna xiaomi redmi note 4x. Zalezy aby było obsługą band 20 (lte 800mhz).Procesor Snapdragon 625.wersja 3/32 najlepije z dystrybucji polskiej zalezy mi na fakturze i gwarancji.Czy ktoś z was może polecic solidnego sprzedawcę ?
 3. Witam, Czy możecie pomóc coś w temacie : Jakość połączen telefonicznych wychodzących ( większości ) lecz również przychodzących jest tragiczna .Zdarza się to nie zawsze lecz na tyle często że jest to irytujące ,Problem dość często przechodzi gdy w czasie pierwszego połączenia przerywam rozmowę i wykonuję jeszcze raz połączenie do tego samego rozówcy wtedy połączenie jest Ok , Czy reansumując bez względu gdzie przebywam ( odwołanie się do sieci) pierwsze połączenie jest słabe jakościowo lecz drugie (ten sam rozówca ) jeż poprawne.
 4. Witam .Czy ktoś z Państwa może mnie oświecić czemu nie dział mi łącze LTE z Playa Z góry dziękuję za wyrozumiałość. Xiaomi Red Rice model HM1W Wersja Androida 4.2.2 MIUI- MIUI -JHBCNAL25.0
 5. Przepraszam ,miałem zablokowane w BOK dostęp do przesyłu danych . Duże dzięki dla kolegi SUPERMOD !!!!!
 6. Zrobiłem dwukrotnie i du..a. 1 slot - lycamobile 2 slot - play
 7. ustawienia-sieci komórkowe- punkty dostępowe -play- P4 internet - ??
 8. Rozumiem że mam włączyć i wyłączyć z pozycji ( edycji punktu dostępowego )
 9. Witam .Zmieniłem operator na Play i od tej pory nie mogę skonfigurować internetu ( poprzednio Lyca) w telefonie.czy ktoś z państwa będzie mi w stanie pomóc .Próbowałem konfiguracji ze strony Playa i d...pa .
 10. Witam .Mam pytanie czy w/w telefon będzie działał w USA po włożeniu karty amerykańskiego operatora ? Następne pytanie dotyczy samego użytkowania po wybrania z listy kontaktów nazwy kontaktu zaczynającego się np. < F > system telefonu zawsze pokazuję nazwy na literę <L>bez względu jaką wcześniej lierę wpisłałem/wyszukiwałem i dopiero kursorem mogę dojść do F. Jeżeli ktoś z Państwa może pomóc ,to bardzo dziękuję za pomoc.
 11. Witam .Mam pytanie czy w/w telefon będzie działał w USA po włożeniu karty amerykańskiego operatora ? Następne pytanie dotyczy samego użytkowania po wybrania z listy kontaktów nazwy kontaktu zaczynającego się np. < F > system telefonu zawsze pokazuję nazwy na literę <L>bez względu jaką wcześniej lierę wpisłałem/wyszukiwałem i dopiero kursorem mogę dojść do F. Jeżeli ktoś z Państwa może pomóc ,to bardzo dziękuję za pomoc.
 12. Witam .Czy możecie polecić dobry sprawdzony system głośnomówiący (Bluetooth) do Xiaomi Red Rice ?
×
×
 • Create New...